UWAGA!

Meyer rekordzista (podnoszenie ciężarów)

Jedną ze sportowych atrakcji Dni Elbląga był trójmecz podnoszenia ciężarów o Puchar Prezydenta Elbląga. Na pomoście hali Atleticon rywalizowały drużyny Lechii Gdańsk, Herosa Srokowo i UKS Rol Car z Elbląga. Znakomitą formę zademonstrował Michał Meyer z naszego klubu, ustanawiając siedem rekordów juniorów Warmii i Mazur w kategorii wagowej 94 kg.

- Był to udany finał sezonu - podkreśla Grzegorz Rajkowski, szkoleniowiec elbląskich zawodników. - Dla naszego klubu punkty zdobyli: Piotr Och, który w wadze 77 kg podniósł w dwuboju 285 kg i Norbert Matulka, który w kategorii 62 kg zaliczył 193 kg. Wyborną dyspozycję zaprezentował trzeci zawodnik mojej drużyny - Michał Meyer, reprezentant Polski juniorów do lat 17. W każdym podejściu do sztangi demonstrował nienaganną technikę, a to sprawiło, że podnosząc w dwuboju 240 kg ustanowił po drodze siedem rekordów okręgu w tej kategorii wiekowej - mówi zadowolony trener.
     Puchar Prezydenta Elbląga zdobył UKS Rol Car Elbląg, w punktacji Sainclaira nasz klub zgromadził 934,9 pkt. Drugi był Heros ze Srokowa z dorobkiem 813,9 pkt, a trzecia Lechia Gdańsk - 714,2 pkt.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama