UWAGA!

Mikołajkowy turniej (piłka nożna)

2007-01-18
Aktualizowany 2007-01-20 00:26

ZKS Olimpia Elbląg organizuje, już po raz trzeci, Mikołajkowe Mistrzostwa Elbląga w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. Impreza odbędzie się w hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ul. Rodziny Nalazków w sobotę 20 stycznia, początek o godz. 9.

- W tym roku do turnieju zgłosiło się dziesięć szkół: SP 1, SP 4, SP 6, SP 12, SP 14, SP 18, SP 19, SP 21, łączona drużyna SP 23 i Domu Dziecka oraz SP w Dąbrówce Malborskiej - mówi Piotr Opaczewski, jeden z organizatorów turnieju. - Razem to będzie około 100 dzieci. Jak co roku, każdy uczestnik otrzyma od nas, nieco spóźnioną, paczkę mikołajkową. Przewidujemy także inne nagrody.
     Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy, w których mecz rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. Najlepsze zespoły zagrają o tytuł Mikołajkowego Mistrza Elbląga, zespoły z drugich miejsc w grupie - o trzecie miejsce w turnieju. Mecze trwać będą 10 minut.
     - Dodatkową atrakcją będzie pokaz freestylu w wykonaniu Bartłomieja Berdzika i Daniela Długołęckiego, prawdziwych mistrzów tej dyscypliny – dodaje Piotr Opaczewski. - Ich występ planujemy około godz. 12.30, pomiędzy rozgrywkami grupowym i finałowymi.
     Serdecznie zapraszamy kibiców.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama