UWAGA!

Mistrzostwa Polski w Szczyrku

2009-12-24
08:00
Mistrzostwa Polski w Szczyrku

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Beskidach upłynie pod znakiem skoków narciarskich. 26 grudnia w Szczyrku odbędą się, przeniesione z marca, Mistrzostwa Polski.

Zawodnicy będą rywalizować na skoczni normalnej HS-106 kompleksu Skalite. W zawodach, których początek zaplanowano na 11.30, zobaczymy polską czołówkę skoczków narciarskich z Adamem Małyszem na czele. Mistrzostwa, których sponsorem jest INDECO – partner najważniejszych zawodów w skokach narciarskich w Polsce, będą ostatnim sprawdzianem formy kadrowiczów przed prestiżowym Turniejem Czterech Skoczni.
       - To gratka dla kibiców, bowiem po raz ostatni w tym roku będą mogli zobaczyć nie tylko naszą kadrę, ale również młodych zawodników, którzy są nadzieją polskich skoków na najbliższe lata – powiedział Łukasz Kruczek.
       Trener reprezentacji podkreślił, że skocznia jest dobrze przygotowana i nie powinno być problemu z przygotowaniem konkursu. Skalite, całkowicie zmodernizowane na IX Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy Śląsk-Beskidy 2009, będzie gościć krajowy czempionat - drugi raz po przebudowie. Jednak po raz pierwszy zostaną rozdane medale w indywidualnym konkursie skoków, którego nie udało się rozegrać przed dziewięcioma miesiącami z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.
      
      
Zapraszamy do odwiedzin w pasażu handlowym.
      
      
       ---------------  Artykuł sponsorowany ----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej