UWAGA!

Mistrzostwa Ratowników WOPR

Elbląg, Mistrzostwa Ratowników WOPR
Fot. PS.

W najbliższy weekend (1-2 sierpnia) na plaży w Krynicy Morskiej odbędzie się drugi turniej eliminacyjny w ramach Mistrzostw Ratowników WOPR. Start o godz. 10.

Zawody będą się rozgrywać po lewej stronie plaży, od zejścia ulicą Bałtycką. Sobotnie zmagania ratowników potrwają do godz. 18.00. W niedzielę konkurencje rozpoczną się od 10.00, a zakończą o 17.00 ceremonią rozdania nagród. W Mistrzostwach wezmą udział drużyny zarówno ratowniczek, jak i ratowników.
       W tym roku w skład zespołu może wejść od 1 do 6 zawodników. Uczestnicy rywalizować będą w 10 konkurencjach. Będą to: bieg – pływanie – bieg, wyścig ratunkowy z pasem ratunkowym, sztafeta 4x50 m, wyścig ratunkowy z deską, wyścig pływanie, wyścig Bałtyku, wyścig z deską, wyścig łodzi, wyścig ratunkowy z zasobnikiem z liną i flagi plażowe. Do udziału w turnieju finałowym w Ustce z każdego miasta eliminacji kwalifikują się cztery drużyny męskie i trzy drużyny żeńskie. Zawodnicy walczą o profesjonalny sprzęt sportowy. Stawką jest również pieniężna pula nagród.
      
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama