UWAGA!

Mistrzowska formacja (taniec)

Elbląg, Mistrzowska formacja
Mistrzowska formacja

Złoty medal oraz czternasty raz z rzędu tytuł Mistrzów Polski, zdobyli elbląscy tancerze, Formacja Standardowa Lotos - Jantar.

W sobotę 6 września 2008 r. w Kraśniku, odbyły się Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych. W kategorii powyżej 15 lat w stylu standard, po raz pierwszy od dłuższego czasu, o tytuł Mistrza Polski rywalizowało kilka formacji. Elbląska drużyna, trenowana przez Antoniego Czyżyka i Ariane Schiessler z Niemiec, konkurowała na parkiecie z formacjami z Białegostoku, Świdwina i Szczecinka.
     - W rundzie finałowej Lotos - Jantar otrzymał od sędziów „komplet jedynek” i po raz kolejny z rzędu wywalczył tytuł Mistrza Polski Formacji Standardowych, co daje mu prawo reprezentowania naszego kraju na mistrzostwach Europy i świata – mówi Magdalena Czarnocka ze Światowida.
     W Kraśniku do układu ABBA Forever" zatańczyli: Bartłomiej Szkutnik i Alicja Minkiewicz, Mateusz Papużyński i Katarzyna Czyżyk, Maciej Lesz i Katarzyna Lesz, Mateusz Czyżyk i Marta Pilipczuk, Mariusz Pilipczuk i Paulina Misiak, Paweł Jacewicz i Urszula Hryciuk, Krzysztof Taurogiński i Sylwia Fijałkowska, Sebastian Rutkowski i Arletta Wyżlic, rezerwa: Kamil Kopacz.
     Po powrocie do Elbląga naszych tancerzy czekają dalsze treningi i przygotowania, ponieważ 11 października, w Mołdawii, odbędą się Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama