UWAGA!

Młodzi grali na kąpielisku (plażowa siatkówka)

W sobotnim, drugim turnieju zaliczanym do Otwartych Mistrzostw Warmii i Mazur w mini plażowej siatkowej dzieci i młodzieży do lat 15 wystartowało pięć drużyn, a triumfowała ekipa „Ona i Ja” w składzie Anna Krypska i Szymon Sadowski.

Może paść pytanie, dlaczego mini plażowa piłka siatkowa, skoro podobnie jak w „dorosłej” na boisku grają dwuosobowe zespoły. Dlatego mini, bo są to jednosetowe mecze między drużynami rozgrywane do 15 punktów.
       W sobotę ze względu na małą liczbę zespołów spotkania rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Rywalizację w drugim turnieju zwycięsko zakończył duet „Ona i Ja” w składzie Anna Krypska i Szymon Sadowski z kompletem zwycięstw, pokonując kolejno drużyny: 15:3 „Icyk” (Miłosz Krupa i Bartłomiej Bachanowicz); 15:0 „Dzikie Orły” (Tomasz Guch i Michał Ponikiewski); 15:5 „Trzepak Team” (Michał Lewandowski i Maciej Majewski); na przewagi 18:16 „Diablo” (Martyna Gierszewska i Monika Tchórzewska).
       „Diablo” drugie w klasyfikacji drugiego turnieju, „Icyk” trzeci, „Trzepak Team” czwarty, a „Dzikie Orły” na piątym miejscu.
       Po dwóch turniejach w klasyfikacji generalnej z dorobkiem po 16 punktów przewodzą dwie drużyny: „Diablo” i „Ona i Ja”. Być może wyłoniony zostanie samodzielny lider klasyfikacji w nadchodząca sobotę 18 lipca. Organizatorzy zapraszają chętne do rywalizacji siatkarskie duety na kąpielisko MOSiR-u, gdzie już od godz. 9.30 będą prowadzone zapisy do kolejnej eliminacji. Udział w turnieju jest bezpłatny, a wielki finał rozegrany zostanie w sobotę 25 lipca. Stawką mistrzostw jest Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo " Ona i ja":). Wpadamy 18 może się zmierzymy:). Ale ta "ja" z drużyny czyli Ania wymiata:)!!!I jest bardzo ładna na dodatek:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    SIatkarz(2009-07-16)
Reklama