UWAGA!

Młodzi karatecy nie zawiedli

 Elbląg, Młodzi karatecy nie zawiedli
(fot. A.K. Andrex)

Elblążanie z Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Walki A.K.Andrex wzięli udział w Otwartych Mistzostwach Łodzi. Zawody były kwalifikacją do mistrzostw Polski w karate olimpijskim i wzięło w nich udział ponad 320 osób z 46 klubów.

Elbląski klub reprezentowali Franciszek Zamojcin, który zdobył złoty medal w kumite indywidualnym juniorów (waga +76 kg); Karol Braziuk, który przegrał walkę o medal w kumite indywidualnym juniorów (+76 kg) oraz Michał Lorbiecki i Adam Tomaszewski.

- To był już drugi turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Polski. Wszystkim naszym zawodnikom, udało się zdobyć wymarzone punkty, które pozwolą im na start w czerwcowych mistrzostwach Polski w karate olimpijskim – informuje Jan Zamojcin. - Dziękujemy zawodnikom za bardzo piękne walki. Osobne podziękowania składamy panom Józkowi i Mateuszowi Zamojcinom, którzy pojechali z młodzieżą w roli trenerów oraz ogromne podziękowania dla pana Krzysztofa Jarosia za użyczenie auta. Jak widać, na sukces pracuje cała rzesza ludzi.

A.K.Andrex
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama