UWAGA!

Młodzi na strzelnicy (strzelectwo)

Elbląg, Młodzi na strzelnicy (strzelectwo)

Rozegrano pierwszą turę zawodów strzeleckich o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Orzeł Elbląg w konkurencji strzelania z karabinka i pistoletu pneumatycznego. Zawody rozgrywane będą co miesiąc, a finał odbędzie się w czerwcu.

Pierwsze zawody odbyły się na strzelnicy sportowej klubu Orzeł na terenie basenu miejskiego przy ul. Robotniczej. Konkurencje rozgrywano pod opieką Jerzego Kozłowskiego z KS Orzeł. Wzięło w nich udział 15 zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlik i Klubu Sportowego Orzeł, trenujący głównie pięciobój nowoczesny.
     W strzelaniu z karabinka - Kpn 40 - najlepszy okazał się junior KS Orzeł Bartosz Czerniawski, uzyskując wynik 376 pkt., przed Januszem Stoińskim z tego klubu - 308 pkt.
     W strzelaniu z pistoletu - Ppn 40 - zwyciężył junior młodszy KS Orzeł Mateusz Borsukowicz, uzyskując wynik 342 pkt. Najlepszą z dziewcząt w tej kategorii była juniorka KS Orzeł Aleksandra Wyrwa - 311 pkt., a z UKS Orlik - juniorka młodsza Sylwia Janiak - 290 pkt.
     W strzelaniu z karabinka - Kpn 30 - najlepszym zawodnikiem została młodziczka KS Orzeł Atina Ciepłucha, uzyskując wynik 275 pkt., a z UKS Orlik - Iga Lubowiecka z wynikiem 240 pkt.
     Druga tura zawodów odbędzie się w lutym.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Trochę dziwne zdjęcie. Żelazną zasadą, gdy ma się broń w ręku jest: nigdy nie mierzyć do człowieka, nawet dla "zabawy". Z takich "zabaw" zginęło już dużo Bogu ducha winnych ludzi. Także w Iraku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  b.soldiers(2007-01-21)
 • "SOLDIER" ja tu jakos nie widze, zeby do kogos celowal...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  air delta force one(2007-01-21)
 • Ten pistolet wygląda jak zabawka.
 • Hahah MAteuSh na Foci xD No Ja Tez StratOwaŁAm ale WinIkiem Sie niE bD cHwaLIc ;) hehe :P OgÓLnie KS ORZEŁ wYMiata :P No a pozatym heh ja tez nie wiedze zeby do kogos celowal ale loozik ;]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Orzełek(2007-01-21)
 • teee. Soilders... a zauważyłeś na tej fotce aby kierował broń w stronę ludzi lub do konkretnego człowieka. A fotograf żeby zrobić efektowne ujęcie wie gdzie się ustawić... A twoje wypociny regółek przepisów strzeleckich tym co trenują taką dyscypline sportu są pewnie doskonale znane... Pozdrowinia...Brawo snajperzy, oby tak dalej a Mauerowa jest w waszym zasięgu.
 • Brawo Atina !! Zanm Cie ze szkoly. POzdrowionka :*
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kolżanka(2007-01-21)
 • Yo!! ale zajawa z tym stzelankiem. Ziomale pokazaliście super extra klasę... To coś takiego to fajna robotka jest. Teraz tylko na Mistrzostwa Polski albo i Świata. Zasówajta....xD
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ziomal xD(2007-01-21)
 • Juniorka Aleksandra Wyrwa-matka dzieciom chyba cos nie tak?
Reklama