Młodzicy grają dalej

Elbląg, Młodzicy grają dalej

W niedzielę, 17 listopada, Olimpia rocznik 2007 zagrała w pierwszej rundzie wojewódzkiego turnieju halowego. Żółto-biało-niebiescy awansowali do dalszej fazy.

W pierwszym meczu Olimpia podejmowała KS Polonię Pasłęk. Spotkanie dość wyrównane, z niewielką przewagą Olimpijczyków. Obie drużyny stwarzały sytuacje, jednak żadna nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył bezbramkowym remisem.

Kolejnym przeciwnikiem był UKS Junior Świątki. Żółto-biało-niebiescy zdominowali spotkanie, stwarzając częste zagrożenie pod bramką przeciwników co miało odzwierciedlenie w wyniku. Olimpia wygrała 6:0

Bramki:

3’ 1:0 Czapliński

6’ 2:0 Kościuk

7’ 3:0 Kościuk (Wityczyn)

8’ 4:0 Antczak (Czapliński)

9’ 5:0 Antczak (Wityczyn)

12’ 6:0 Antczak

W trzecim meczu Olimpijczycy podejmowali SMP Żuri Olsztyn. Mecz bardzo widowiskowy o dużej intensywności zakończony jednak bez goli.

MKS Kaczkan Huragan Morąg był kolejnym przeciwnikiem. Początek wskazywał na niewielką przewagę zespołu z Morąga, którzy byli blisko objęcia prowadzenia, ale na przeszkodzie stanął słupek. Olimpia jednak w porę się przebudziła i przejęła inicjatywę wygrywając 4:0.

Bramki:

4’1:0 Łabecki

9’ 2:0 Wityczyn (Kościuk)

12’ 3:0 Czapliński (Kościuk)

12’ 4:0 Kościuk

W ostatnim meczu Olimpia zmierzyła się z MKS Błękitni Orneta. Pewne zwycięstwo elblążan 4:0.

Bramki:

2’ 1:0 Czapliński

5’ 2:0 Czapliński (Kościuk)

5’ 3:0 bramka samobójcza

8’ Czapliński (Szczygłowski)

Ostatecznie zespół Olimpii zdobył 11 punktów i zajął 2 miejsce. Zdobyli 14 bramek i jako jedyny zespół nie stracili ani jednej. Kolejna faza turnieju (¼ finału) 30 listopada.