UWAGA!

MOSiR zaprasza na turnieje

 Elbląg, MOSiR zaprasza na turnieje
fot. MOSiR

W najbliższy czwartek, 17 sierpnia, na wszystkich, którzy wakacje spędzają w mieście czekają dwie atrakcje. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zarówno na turniej tenisa stołowego, jak i turniej mini siatkówki dla uczniów szkół podstawowych.

Wakacje z MOSiR-em trwają w najlepsze. Oprócz turniejów piłki nożnej, tenisa stołowego, czy koszykówki, przez całe wakacje odbywają się także turnieje mini siatkówki dla dzieci ze szkół podstawowych. Najbliższy rozegrany zostanie w czwartek, 17 sierpnia, o godz. 16.30 na Orliku Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Piłsudskiego. Będą to już czwarte tego lata zawody siatkarskie dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane będą piętnaście minut przed rozpoczęciem zawodów.
       Także w czwartek, 17 sierpnia, o godz. 10 rozpocznie się trzeci tego lata turniej tenisa stołowego. Zawody tradycyjnie odbędą się w hali lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Zapisy przyjmowane będą na kwadrans przed rozpoczęciem imprezy. W zależności od ilości zgłoszonych graczy w turnieju prowadzona będzie osobna klasyfikacji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i dla dorosłych, niezrzeszonych w klubach sportowych.
       Więcej informacji o zajęciach sportowo-rekreacyjnych organizowanych w naszym mieście można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w zakładce Wakacje z MOSiR-em 2017.
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama