UWAGA!

Motocykliści rozpoczynają sezon

Elbląg, Motocykliści rozpoczynają sezon

W sobotę, 4 maja ulicami Elbląga przejedzie parada motocykli, będzie to oznaka drugiego w historii naszego miasta rozpoczęcia sezonu motocyklowego.

- Otwarcie sezonu to impreza, której podstawowym zadaniem jest zwrócenie uwagi pozostałych użytkowników szos na powrót motocykli po przerwie zimowej - informuje Beata Kisiel, jedna z organizatorów imprezy. - Chcemy tym samym podnieść świadomość wszystkich kierowców, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo i wzajemny szacunek.
       O godz. 11 motocykliści zbiorą się na placu przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu, gdzie sprawowana będzie msza święta w intencji motocyklistów oraz uroczyste poświęcenie motocykli. Po ceremonii kordon motocykli przejedzie ulicami miasta w kierunku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy al. Grunwaldzkiej, by na placu parkingowym rozpocząć część integracyjną imprezy. Rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 13.
       - Jest to drugie w historii Elbląga takie wydarzenie, mamy nadzieję, że zagości ono na stałe w repertuarze cyklicznych elbląskich imprez – dodaje Przemysław Miszewski, członek MotoTeam Elbląg. - Dołożyliśmy wszelkich starań, by została ona w pamięci uczestników na długo.
       Przygotowaliśmy dzień pełen wrażeń, atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Wykorzystując to niecodzienne wydarzenie, zorganizowaliśmy także zbiórkę krwi, ponieważ to "czerwone złoto" jest nieocenionym skarbem w życiu każdego z nas. Krwiobus będzie z nami w godz. 13 - 16.
       O godz. 16 zagra dla nas "CI-HO". Mamy nadzieję, że powtórzymy jakość wydarzenia z ubiegłego roku a nawet będzie jeszcze lepiej i elbląskie otwarcia sezonu motocyklowego staną się cyklicznym, flagowym wydarzeniem dla naszego województwa. Zapraszamy Was z rodzinami. Lewa w górę.
      
Moto Team Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama