UWAGA!

Muzyczne otwarcie lodowiska „Helena”

 Elbląg, Muzyczne otwarcie lodowiska „Helena”
fot. MOSIR w Elblągu

Barwne reflektory, światło, które odbijało się od mgły oraz muzyka płynąca z konsoli DJ-a. Taką oprawę miała impreza, która w piątek rozpoczęła sezon na Lodowisku „Helena”. Na zamarzniętej tafli, podczas bezpłatnej ślizgawki, bawiła się liczna grupa elblążan. Zobacz zdjęcia.

Tak uroczyste otwarcie „Heleny” na stałe wpisało się w kalendarz imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. Błyszczący i gładki lód przyciągnął liczną grupę sympatyków łyżwiarstwa, która nie mogła się już doczekać regularnych wejść na taflę. Podobnie jak w poprzednich latach, decyzją Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, wejście na lodowisko w dniu otwarcia było bezpłatne i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. A rozpoczęty sezon będzie nadal obfitował w imprezy z wieloma świetlnymi i muzycznymi efektami. Wkrótce odbędą się taneczne spotkania na lodzie, czyli Ice Party.

Klasyczne ślizgawki także mają swoje miejsce w harmonogramie lodowiska. Ogólnodostępne wejścia odbywają się w każdy wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00 i 19.00, a w soboty i niedziele o godzinach 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Każda sesja będzie trwała 50 minut. Natomiast we wtorki o godz. 18 będą odbywały się zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Pierwsze zajęcia już w najbliższy wtorek, 12 października. Ceny biletów na lodowisko nie ulegają zmianie i wynoszą odpowiednio: bilet normalny - 9 zł, bilet ulgowy - 6 zł, bilet grupowy - 5 zł (powyżej 15 osób). Oprócz biletów jednorazowych można również zakupić karnety umożliwiające dziesięć dowolnych wejść na ślizgawkę, w cenie 80 zł - karnet normalny i 50 zł - karnet ulgowy. Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety i karnety na lodowisko można kupić w niższych cenach: bilet normalny - 6 zł, bilet ulgowy - 4 zł, karnet normalny - 50 zł, karnet ulgowy - 30zł. Bilet na naukę jazdy kosztuje 14 zł normalny i 11 zł ulgowy.

Zapraszamy na Kryte Lodowisko im. Heleny Pilejczyk przy ul. Karowej 1 w Elblągu.

MOSiR Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama