UWAGA!

Na łyżwy nadal za darmo

 Elbląg, Na łyżwy nadal za darmo
(fot. MS, archiwum portEl.pl)

Sebastian Kłosiński i Adrian Wielgat w ubiegły weekend zdobyli po brązowym medalu na Mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie szybkim. Jeżeli ktoś chciały iść w ślady elbląskich medalistów i zrobić pierwsze kroki na łyżwiarskim torze – ma doskonałą okazję. Korzystanie z obiektu jest nadal bezpłatne.

Od początku grudnia elblążanie mogą się ślizgać na łyżwach na torze łyżwiarskim przy ul. Agrykola. Do końca roku elblążanie mogli korzystać z toru bezpłatnie. W nowym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zrobił łyżwiarzom prezent i po 1 stycznia opłat nie wprowadził. Kiedy powstanie cennik? Ile będzie kosztować wstęp? Tego na razie nie wiadomo.
       Jest za to szansa na uruchomienie przy torze wypożyczalni łyżew, co powinno zachęcić mieszkańców do częstszego korzystania z obiektu. - Wypożyczalnia zostanie uruchomiona prawdopodobnie w przyszłym tygodniu – informuje MOSiR.
       Przypomnijmy, że osoby, które chciałyby pojeździć na torze rekreacyjnie, mogą to zrobić w dni powszednie w godzinach 18:30-20, w soboty od godziny 10, a w niedzielę w godz. 12.30-20. Trzeba jednak pamiętać, że w trakcie dnia jest kilka przerw technicznych, kiedy to odbywa się czyszczenie i konserwacja tafli lodowej.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama