UWAGA!

Na podium drużyny licealistek (siatkówka)

Wszystkie miejsca na podium siatkarskiej „Licealiady” zajęły drużyny dziewcząt z elbląskich liceów. Tytuł mistrzyń Elbląga wywalczyły siatkarki reprezentujące barwy IV Liceum Ogólnokształcącego.

W turniejowe szranki „Licealiady” stanęły siatkarskie drużyny dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga i Pasłęka. Po eliminacjach w grupach, z 13 reprezentacji do półfinału wyłoniono osiem najlepszych. Te rywalizowały o cztery miejsca w finale.
       Tytuł mistrza Elbląga zdobyły siatkarki IV LO, grając w składzie: Agata Lewandowska, Pamela Chyła, Marta Karwacka, Katarzyna Święcicka, Marta Waszak, Katarzyna Szkałuba, Justyna Orpel, Izabela Wasik, Joanna Gnidzińska i Patrycja Kwaśna. Złote medalistki do podium prowadził Karol Przybyła.
       Srebrne medale wywalczyły siatkarki II LO z Elbląga przygotowane do turnieju przez Jolantę Kulas, a z brązowych trofeów cieszyły się siatkarki I LO z Elbląga pod opieką Marcina Karwackiego. Czwarte miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Technicznych z Elbląga. Wszystkie drużyny uczestniczące w finale otrzymały od organizatora Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego pamiątkowe puchary.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama