UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na przełaj po Bażantarni ( biegi przełajowe)

W niedzielę 5 października o godz. 11 z polany w Parku Bażantarnia wystartuje ósma edycja tegorocznego cyklu biegów przełajowych o Grand Prix Elbląga. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który organizuje cykl przy wsparciu Urzędu Miejskiego, zaprasza do uczestnictwa w biegach dzieci, młodzież i starszych.

Organizatorzy prowadzą klasyfikację generalną obejmującą przeliczane na punkty wyniki indywidualne uczestników biegów po każdym ich starcie. Po zakończeniu całego cyklu, obejmującego 10 biegów, najlepsi na poszczególnych dystansach zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi. Prezentujemy czołówkę biegaczy tej klasyfikacji po siedmiu dotychczas rozegranych edycjach tegorocznego GP.

 


     Dzieci, dystans 500 m: 1. Wiktoria Rusoń 68 pkt., 2. Natalia Licznerska 46 pkt., 3. Maja Dawidowicz 45 pkt.; 1. Kacper Ciepłucha 94 pkt., 2. Miłosz Rusoń 87 pkt., 3. Adrian Skarbek 76 pkt.
     2000 m: 1. Paulina Załucka 28 pkt., 2. Ewelina Czerwień 26 pkt., 3. Atina Ciepłucha 25 pkt.; 1. Piotr Grabkowski 43 pkt., 2. Dawid Załucki, Paweł Grabkowski, Patryk Sanecki - wszyscy po 38 pkt.
     5000 m: 1. Bożena Znarowska 21 pkt., 2. Beata Nienadowska 11 pkt., 3. Aurelia Stołowska 10 pkt.; 1. Andrzej Stefański 70 pkt., 2. Bogdan Cebula 67 pkt., 3. Piotr Zienkiewicz 57 pkt.
     Walka o wysokie lokaty w czołówce klasyfikacji generalnej będzie trwała do ostatniego biegu. Sportową rywalizację można obserwować w roli kibica lub bezpośrednio uczestnicząc w biegu i do tego ostatniego zachęcamy naszych czytelników.

M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama