Na stołach emocji nie brakowało (tenis stołowy)

W II Wakacyjnym Turnieju Tenisa Stołowego, jaki odbył się w hali lodowiska MOSiR, rywalizowano w trzech grupach. W każdej toczyły się zacięte pojedynki, a stawką oprocz sportowej rekreacji były nagrody rzeczowe ufundowane dla trójki najlepszych w każdej z kategorii.

W rywalizacji szkół podstawowych uczestniczyło 12 osób, które rozgrywały mecze eliminacyjne w dwóch grupach. W grupie „A” najlepszą okazała się Jola Gołębiowska gromadząc 10 punktów przy 10 setach wygranych i 2 przegranych. Drugi był Błażej Wańkowicz z 8 pkt. Rywalizację w grupie „B” wygrał Patryk Okrój z 10 pkt i z kompletem zwycięstw w setach, a drugi był Cezary Remisiewicz 8 pkt. Zwycięzcy grup walczyli o prymat w turnieju, a ta rywalizacja zakończyła się sukcesem Patryka Okroja, który wygrał 2:0 z Jolą Goł.ębiewską. Trzecie miejsce wywalczył Cezary Remisiewicz pokonując 2:0 Błażeja Wańkowicza. Pozostali uczestnicy toczyli pojedynki o miejsca w turnieju.
       Kategorię licea i gimnazja w której rywalizowało 15 zawodników, wygrał Oskar Eckert przed Michałem Ponikiewskim i Danielem Feryno.
       „Reszta świata” – to kolejna kategoria turnieju z uczestnikami trenującymi tenis stołowy w klubach. Ósemkę zawodników podzielono na dwie grupy, w których rozgrywano mecze każdy z każdym wyłaniając kandydatów do miejsc na podium. W finale Sylwester Gliniecki po emocjonującym, cztero setowym pojedynku uległ 1:3 Rafałowi Stasiakowi. W spotkaniu o trzecie miejsce Robert Zaborowski pokonał 2:1 Tomasza Libura.