UWAGA!

Nada złotą medalistką Mistrzostw Polski Juniorów w judo

 Elbląg, Nada złotą medalistką Mistrzostw Polski Juniorów w judo
fot. nadesłana

W finałach Mistrzostw Polski Juniorów U-21 w judo, które odbyły się w dniach 6-7 marca w Trzebnicy koło Wrocławia wzięło udział 226 zawodników z 92 klubów. Z mistrzostw złoty medal w kategorii wagowej 44 kg przywiozła elblążanka Nada Alwaqedi.

W tym najważniejszym dla tej grupy wiekowej turnieju, wystartowało 9 osób z elbląskich klubów, z których najlepszy wynik osiągnęła Nada Alwaqedi z MKS "Truso" zdobywając złoty medal w kategorii wagowej 44 kg.

Tradycyjnie z dobrej strony pokazali się jej koledzy klubowi: Gracjan Szleja (60 kg) i Omar Alwaqedi (55 kg) zajmując 7. miejsca, Sebastian Makowski (73 kg) z UKS "Olimpia-Judo" - 9 miejsca.

Rundy eliminacyjnej nie udało się przejść natomiast pozostałym zawodnikom: Aleksandrowi Żmudzie (66 kg) z UKS "Olimpia-Judo", Pawłowi Mazurowi (73 kg) i Dominikowi Filipowiczowi (81 kg) obaj z UKS "Tomita" oraz Patrykowi Bieńkowskiemu (90 kg) z MKS "Truso". W turnieju Mistrzostw Polski w Judo juniorów wziął także udział Ksawery Synak UKS Kosai Judo kat.73kg.

MOS Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama