UWAGA!

NatuSumba prosto z Włoch!

Elbląg, NatuSumba prosto z Włoch!
fot. nadesłana

22 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbędą się pierwsze w Polsce bezpłatne warsztaty z NatuSumby.

Szkoła NatuSumby powstała we Włoszech z projektu Bernardo Lafonte i Lorenzo Ralimsa. Ideą i jej celem jest poprawa życia zarówno w aspekcie fizycznym, jak i duchowym.
       NatuSumba to ruchy taneczne, zawierające elementy fitness, pilates, jogi i stretchingu. Forma ta bardzo dobrze wpływa na kondycję, sylwetkę, rzeźbi i wzmacnia ciało, pozwala spalić nadmierne kalorie, poprawia muskulaturę i przynosi ukojenie spiętym mięśniom.
       - W odróżnieniu od siłowni podczas zajęć z NatuSumby ciało nie traci elastyczności, gibkości i szybkości – tłumaczy instruktorka Patrycja Dyrmo-Kowalczyk – Ponadto poprawia motorykę i koordynację ruchową. Podobnie jak zumba napełnia pozytywną energią, dzięki czemu poprawia się jakość naszego życia.
       Dodatkowo na zakończenie każdych zajęć jest też czas na wyciszenie i medytacje, która pozwala uwolnić nasze myśli od codziennych problemów i znaleźć swój wewnętrzny spokój. Zajęcia odbywają się przy dźwiękach natury, co także pomaga zrelaksować się.
       W maju dwie instruktorki z Centrum Tańca Promyk – Patrycja Dyrmo-Kowalczyk oraz Alicja Minkiewicz, uczestniczyły w szkoleniach z NatuSumby we Włoszech. Obecnie są jedynymi instruktorkami NatuSumby w Polsce, tak jak Centrum Spotkań Europejskich Światowid jest jedynym miejsce gdzie będzie można zrobić uprawnienia do prowadzenia NatuSumby.
       Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać NatuSumbę podczas bezpłatnych warsztatów, które odbędą się 22 czerwca, o godz. 17:00 na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.
       Na warsztaty warto ubrać wygodny strój sportowy, sportowe obuwie zmienne oraz zabrać mały ręczniczek i butelkę wody.
       Od września zajęcia z NatuSumby będą na stałe wpisane w harmonogram zajęć Centrum Tańca Promyk.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama