UWAGA!

Naucz się jeździć na łyżwach z MOSiR

 Elbląg, Naucz się jeździć na łyżwach z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z jazdą po tafli lub poprawić swoje umiejętności w tej dziedzinie, będzie mógł to zrobić. Pierwsze zajęcia wystartują na Lodowisku „Helena” we wtorek, 12 października, o godz. 18.

Rozpoczął się właśnie kolejny sezon na lodowisku Helena i kolejna edycja nauki jazdy na łyżwach. W ćwiczeniach będą mogły uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Zuzanna Ziemińska, profesjonalna trenerka w tej dyscyplinie, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg.

Naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć niemalże w każdym wieku. W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z łyżwami lub chcą się doszkolić, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników tego sportu.

Jednorazowy koszt uczestnictwa to 11 zł bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży oraz 14 złotych bilet normalny. Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne odpowiednio za 9 i 11 zł od każdej osoby. Każdy z treningów będzie trwał 50 minut. By uczestniczyć w zajęciach nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 8 złotych. Dzieci będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

Ślizgawki ogólnodostępne odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18 i 19 oraz w weekendy o godz. 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Więcej informacji na stronie MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nie wiedziałem że jazda na łyżwach jest. .. dziedziną. Po zmianie szefostwa nastąpiło nowe nazewnictwo, czy to dlatego że jest tam "halowy"filolog i tancerz? No i wprowadzono nową kategorię zniżek / na plakacie /. .. ulowy 11 zł. .. .Czym jeszcze nasz zaskoczycie, no czym?
Reklama