UWAGA!

Naucz się jeździć na łyżwach

 Elbląg, Naucz się jeździć na łyżwach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Wszyscy, którzy chcieliby rozpocząć przygodę na łyżwach lub poprawić swoje umiejętności, będą mogli to zrobić. Zajęcia z instruktorem odbywają się na Lodowisku „Helena” w każdy wtorek o godz. 18.

Trwa kolejny sezon na lodowisku Helena, w trakcie którego można rozpocząć lub kontynuować naukę jazdy na łyżwach. W ćwiczeniach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Zuzanna Ziemińska, profesjonalna trenerka łyżwiarstwa, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg.

Jazdy na łyżwach można nauczyć się niemalże w każdym wieku. W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z łyżwami lub chcą się doszkolić, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników tego sportu.

Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach nauki jazdy na łyżwach to: 11 zł bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży oraz 14 złotych bilet normalny. Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne odpowiednio za 9 i 11 zł od każdej osoby. Każdy z treningów będzie trwał 50 minut. By uczestniczyć w zajęciach nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 8 złotych. Dzieci podczas zajęć będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 18.

Ponadto ślizgawki ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18 i 19 oraz w weekendy o godz. 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Każda sesja trwa 50 minut. Więcej informacji oraz cennik na stronie MOSiR.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama