UWAGA!

Nauczyli Admirała (plażowa piłka siatkowa)

Elbląg, Nauczyli Admirała (plażowa piłka siatkowa)
(fot. PS)

Już po raz siódmy na Kąpielisku Miejskim MOSiR-u rozegrano turniej eliminacyjny w tegorocznej edycji Otwartych Mistrzostw Elbląga w plażowej siatkówce. Był to ostatni turniej przed finałami, a uczestniczyło w nim osiem zespołów.

Dużo emocji przeżyli nieliczni - z powodu niesprzyjających warunkach pogodowych - widzowie, obserwując rozgrywane mecze. Szczególnie gorąco zrobiło się podczas pierwszego półfinału. Zmierzyły się w nim drużyny „Nauka Jazdy Adam” z „Plusem”. Mecz na przewagi 30:28 wygrali ci pierwsi. W drugim półfinale ekipa „Admirała” pokonała 21:16 zespół „Patologia”.
     W meczu o trzecie miejsce drużyna „Plusa” (Łukasz Pietrulewicz i Rafał Guzowski), zmęczona po walce o awans do finału, uległa 16:21 „Patologii” (Tomasz Niemiec i Mateusz Zięba). W pojedynku o zwycięstwo w turnieju „Nauka Jazdy Adam” (Piotr Malinowski i Bartosz Michalski) nomen omen „nauczyła”, jak trzeba wygrywać, ekipę „Admirała” (Piotr Jaszkiewicz i Kuba Hryniewicz) i pokonała rywali 2:0 (21:12, 21:19).
     Czas na rewanże nadchodzi, bowiem już w sobotę 23 sierpnia od godz. 10 na kąpielisku przy ul. Spacerowej wielki finał o Puchar Prezydenta Elbląga. Zagra w nim osiem najlepszych drużyn po serii eliminacji: „Nauka Jazdy Adam”, „Plus”, „Patologia”, „Admirał”, „Nie Do Wiary”, „Nitro i Balon”, „Lady and Men” i „Mr Hot Dog”.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama