UWAGA!

Nie tylko dla puszystych

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zadomawia się 104 Patronacki Klub „Superlinia”. Wychodzi z ciekawą ofertą dla pań i panów niekoniecznie puszystych. Działalność rozpocznie od 1 września w hali krytego lodowiska, ale wcześniej zaprasza elblążan na dwa spotkania fitnesowe.

Z ofertą klubu będzie można zapoznać się podczas specjalnie organizowanych spotkań w hali lodowiska. Pierwsze z nich już w poniedziałek 25 sierpnia, drugie w czwartek 28 sierpnia, a każde rozpocznie się o godz. 19. Podczas tych spotkań będzie można uczestniczyć w pokazowych zajęciach prowadzonych przez instruktorów.
     Ideą klubu, któremu od dwóch lat patronuje miesięcznik „Superlinia”, jest promocja zdrowia, aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia. Już wiadomo, że zajęcia klubowe będą odbywały się w poniedziałki i czwartki od godz. 19 w hali lodowiska, a także na krytej pływalni i w terenie. W Bażantarni prowadzone będą w soboty zajęcia z Nordic Walking - techniki chodzenia przy pomocy specjalnie skonstruowanych kijków, podobnych do używanych w narciarstwie biegowym. Tego typu zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy, a spotkania zainteresowanych będą odbywały się przy muszli w Bażantarni w każdą sobotę o godz. 10.
     Więcej szczegółów o formach zajęć i ofercie w sekretariacie MOSiR, tel. 055 642 45 30 i u Doroty Pawłow - tel. 500 202 150.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • byłam taka chętna, dopóki nie doszłam do końca artykułu i nazwiska. ..
 • Skoro droga czytelniczka(ku) ma Pani/Pan coś przeciw to na tyle odwagi proszę by skonfrontować osobiście swoje uwagi. A prawdopodobnie nie jest Pani/Pan na tyle osobą zdeterminowaną co do chęci zmiany swojego stylu życia, skoro jest związana z nazwiskiem. Proponuje więc spróbować gdzie idziej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Onatoja(2008-08-22)
 • Popieram wypowiedź nr 1,mnie również zniechęciło nazwisko!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zdeterminowana(2008-08-22)
 • Zupełnie nie rozumiem, o co Wam chodzi. Wylewacie swoje prywatne żale na forum? Fajnie, że w Elblągu jest organizowane coś takiego, a Pani Dorota na pewno świetnie sprawi się w roli organizatorki i instruktorki; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ona_27(2008-08-23)
Reklama