UWAGA!

Nowakowo i Węzina najlepsze w siatkarskich czwórkach

W powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej jedną z konkurencji, w której rywalizowały reprezentacje dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, była mini siatkówka. W siatkarskich czwórkach zwyciężyły reprezentacje szkół z Nowakowa i Węziny.

W eliminacjach do finałów powiatowych uczestniczyło 10 szkolnych reprezentacji siatkarek. Awans do finałów wywalczyły drużyny szkół: nr 2 z Pasłęka, Nowakowa, Młynar i Rychlik.
       W decydującej o prymacie rozgrywce dziewczęta z Nowakowa pokonały wszystkie zespoły, zdobywając mistrzostwo powiatu elbląskiego i awans do rozgrywek rejonowych. Drużyna prowadzona przez Piotra Szubę grała w składzie: Joanna Skarżyńska, Natalia Szmeichel, Justyna Szulc, Karolina Górzyńska, Sandra Zdanowska, Dagmara Kulesz, Sandra Kamionek, Natalia Kurowska i Aleksandra Pasiecznik.
       Miejsca na podium zajęły także drużyny z Rychlik i Młynar.
       Rywalizacja 11 drużyn chłopców zakończyła się sukcesem siatkarzy z Węziny, którzy w finale okazali się najlepsi, wygrywając z zespołami Zielonki Pasłęckiej, Rychlik, Gronowa Górnego, Gronowa Elbląskiego i Zwierzna. Mistrzowie powiatu prowadzeni przez Dorotę Karczewską grali w składzie: Jakub Ignaciuk, Piotr Kamieńczyk, Artur Tużyk, Oskar Gliwa, Tomasz Mikołajczyk, Paweł Zawadzki, Bartłomiej Gierczak i Marcin Pietrucha.
       Drugie miejsce zdobyła reprezentacja szkoły ze Zwierzna, a trzecie SP z Gronowa Elbląskiego.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama