UWAGA!

Noworoczny turniej par

 Elbląg, Noworoczny turniej par
Fot. Michał Skroboszewski (archiwum portEl)

W poniedziałek (3 stycznia), w kawiarni "U aktorów" odbył się turniej brydżowy z okazji święta Trzech Króli. Turniej zalicza się do klasyfikacji Elbląska Zima 2021 - 2022.

W imprezie wzięły udział brydżystki i brydżyści z Elbląga i okolic oraz województwa pomorskiego. Od startu do mety rywalizacja o miejsca na podium była niezwykle zacięta a liderzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. W ostatniej rundzie z wielką determinacją do ataku przeszedł elbląski duet Marek Lichocki - Janusz Tchórzewski, zwyciężając z wynikiem 31,67 impów. Kolejne miejsca na podium zajęli: Regina Wołek (Elbląg) i Adam Szyc (Elbląg) - 23,67 imp., trzecie Bogusław Gierulski (Elbląg) i Jerzy Pichla (Braniewo). Dalsze miejsca zajęli kolejno: Jan Chodkiewicz (Frombork) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne), Andrzej Fronczak (Elbląg) - Ireneusz Iwanow (Elbląg), Michał Gutowski (Sztum) - Daniel Wesołowski (Sztum), Anna Dworakowska (Tolkmicko) - Waldemar Slesicki (Nowakowo), Marek Czapliński (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo).

Pomysłodawcą noworocznych zawodów był Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego, który dziękuje wszystkim brydżystkom i brydżystom za uświetnienie noworocznej imprezy.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama