UWAGA!

Noworoczny turniej tenisa

 Elbląg, Noworoczny turniej tenisa

Tradycje noworocznych spotkań sportowych znane są w całym kraju. Kraków słynie od ponad 80 lat z rozgrywanego 1 stycznia meczu Cracovii Kraków z jej drużyną rezerw, kiedy to pierwszego kopnięcia piłki dokonuje prezydent miasta. Z kolei Trójmiasto słynie z noworocznych kąpieli morsów na plaży w Jelitkowie. A co oferuje nam Elbląg?

Od kilku lat za sprawą klubu tenisowego B&M Tennis Club trwa piękna tradycja noworocznego turnieju tenisowego. Patrząc na poprzednie lata, wiemy na pewno, że emocji nie zabraknie także w nadchodzącej edycji, a po sylwestrowych szaleństwach dla wielu osób będzie to być może jedyna okazja w roku, by ograć najlepszych.

- Mówi się jaki pierwszy dzień po sylwestrze, taki cały rok, jeśli więc nie masz jeszcze planów, a chcesz, by kondycja sportowa sprzyjała ci cały rok, weź udział w turnieju – zachęcają organizatorzy.

Zawody w B&M Tennis Club w Kazimierzowie rozpoczną się 1 stycznia o godzinie 14. Turniej będzie składał się z gier deblowych, do wygrania – puchary i cenne nagrody.

Do zawodów mogą się zgłaszać się pary deblowe, ale i pojedynczy gracze, którzy zostaną sparowani z innymi zgłoszonymi uczestnikami. Organizator zapewnia też rakietę tenisową osobom, które jej nie posiadają. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod adresem mailowym: biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie – 510 520 283.

Mecze będą rozgrywane nowym systemem (złota piłka i trzeci set super-tie-break), sety zawodnicy będą zaczynać od stanu 2-2. Wpisowe: 60 zł. Serdecznie zapraszamy!

B&M Tennis Club

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama