UWAGA!

O Puchar Jezioraka

Pary Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" wezmą udział w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się 15 listopada w Iławie.

Turniej ma charakter indywidualny, punktowy. Pary walczyć będą o "Puchar Jezioraka 2003", najwyższe miejsca w finale w kategorii tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz odrębnie w stylach oraz o punkty potrzebne do uzyskania wyższych klas tanecznych.
     W kategorii 10 - 11 lat klasy D EKT "Jantar" reprezentować będą: Michał Wilczak i Arletta Wyrzlic, Paweł Jacewicz i Urszula Hryciuk, Mateusz Czyżyk i Kornelia Kosińska. W kategorii 10 - 11 lat klasa C - Sebastian Rutkowski i Paulina Peters, Bartłomiej Szkutnik i Dominika Jabłońska, Mariusz Pilipczuk i Kinga Drutel. W kategorii 12 - 13 D - Michał Nguyen i Paulina Misiak, Sylwia Fijałkowska i Paweł Kraczkowski. W kategorii 12 - 13 C - Małgorzata Wilczak i Paweł Jankowski. W kategorii 12 - 13 B - Mateusz Papurzyński i Sara Aszkiełowicz. W kategorii 14 - 15 B - Marcin Kowalski i Katarzyna Czyżyk, Maciej Lesz i Marta Abramowicz. W kategorii pow. 15 lat - Marek Jeziorski i Marta Kocik, Piotr Czyżyk i Katarzyna Lesz.
     W pokazach wystąpi Formacja Standardowa "Jantar II" - Wicemistrzowie Polski.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama