UWAGA!

Ogólnopolski Turniej Judo im. Czesława Misiuka już w sobotę

 Elbląg, Ogólnopolski Turniej Judo im. Czesława Misiuka już w sobotę
fot. nadesłana

W najbliższą sobotę (11 maja) odbędzie się coroczny Ogólnopolski Turniej Judo im. Czesława Misiuka Dzieci i Młodzików, ważny dla elbląskiego świata judo. Po raz kolejny będzie to widowiskowe spotkanie, w którym weźmie udział około 300 młodych zawodników. 

 Turniej odbędzie się w Hali MOS przy ul. Kościuszki 77 A w Elblągu. Liczymy na zadowolenie i uśmiech.
Organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Drodzy organizatorzy kolejnej imprezy sportowej w Elblągu. Zacznijcie szanować ludzi, którzy chętnie przyjdą popatrzeć na walki młodych i młodszych adeptów judo. Szanujcie nas i informujcie o godzinach rozpoczęcia i zakończenia walk. Tak mało, ale jakże dosyć. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  paterek(2013-05-06)
 • Info-Olimpia Judo Elbląg. Ktoś się nie przyłożył.
 • Ale się organizator wysilił - a to można znaleźć w necie 08.30 – 10.30 waga kat. dzieci, dz. i chł. (gr. młodsza i starsza) 10.30 – 11.30 losowanie (dzieci) 11.30 uroczyste otwarcie turnieju, początek walk w kat. dzieci (mł. i st. ) 12.30 – 13.30 waga kat. młodzików/-czek (98-99) 13.30 – 14.30 losowanie (młodzicy/-czki) 14.30 planowany początek walk młodzików/-czek
 • Zapraszamy na naszą stronę www.judotruso.pl tam znajduje się komunikat organizacyjny zawodów. :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  trener21(2013-05-07)
 • Judo jest pełne uników. Okazuje się, że organizatorzy turnieju doskonale opanowali te techniki. Ale w tym wypadku są one psu na budę. Niesmacznym jest stwierdzenie, że "ktoś się nie przyłożył". "Ktoś" się nie musi przykładać, ponieważ psim obowiązkiem organizatora, że utrzymamy się w tej kynologicznej retoryce, jest podawać PEŁNY KOMUNIKAT, także z informacją godzinową. A poza tym w komunikacie nie podano adresu strony klubowej, a poza wąską grupą sympatyków, ten adres mało kto zna. Ta wąska grupa, po takim traktowaniu innych kibiców, nie urośnie. No chyba, że "organizatorom" nie zależy na popularyzacji dyscypliny i wolą "bawić" się w judo we własnym sosie. Tylko szkoda, żeby takim wysiłkom patronuje tak wspaniały człowiek, jakim był i pozostanie w pamięci przyjaciół Czesiek Misiuk.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  paterek(2013-05-08)
Reklama