UWAGA!

Olimpia na trenerskiej konferencji

 Elbląg, Olimpia na trenerskiej konferencji
(fot. W-MZPN)

Ponad 300 trenerów z całego regionu wzięło udział w pierwszej konferencji trenerskiej, organizowanej na taką skalę w województwie warmińsko-mazurskim. Jednymi z panelistów byli trenerzy ZKS Olimpia Elbląg.

Konferencja odbyła się w hali Uranie w Olsztynie. Uczestnicy przez cały weekend mieli okazję szkolić swój warsztat trenerski. Panel teoretyczny składał się z trzech wykładów. Wystąpił między innymi Konrad Bania, koordynator kształcenia i licencjonowania trenerów, który opowiadał o systemie kształcenia i licencjonowania trenerów PZPN. Wykładowcą był także Łukasz Becella, trener z licencją UEFA PRO, pracujący w Pogoni Szczecin, który starał się zainspirować zgromadzonych trenerów, opowiadając o nowoczesnych trendach w obronie indywidualnej. Panel teoretyczny zakończyło wystąpienie trenerów Olimpii Elbląg – Karola Przybyły i Szymona Wagi, którzy pokazali organizację oraz program szkolenia zawodników Akademii Piłkarskiej drużyny z Elbląga. Zwrócili uwagę na ważną rzecz, jaką jest sprawne działanie akademii piłkarskiej w każdym klubie.
       W drugim panelu (część praktyczna) ponownie w roli prowadzącego wystąpił Łukasz Becella, który wraz z młodymi piłkarzami Stomilu Olsztyn starał się przekazać, na czym polega doskonalenie gry obronnej. Zajęcia zakończył trening młodych graczy Olimpii Elbląg, którzy pod okiem trenera Rafała Starzyńskiego ćwiczyli przyjęcia kierunkowe w grach techniczno-taktycznych oraz zadaniowych.
       Podczas szkolenia wystąpił także Mariusz Rumak, były trener m.in. Lecha Poznań, Zawiszy Bydgoszcz, Śląska Wrocław oraz Termaliki Nieciecza.
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama