UWAGA!

Olimpijski Dzień Dziecka

We wtorek na stadionie przy Moniuszki swoje święto miały dzieci. Imprezę dla najmłodszych zorganizowała już po raz kolejny Olimpia Elbląg. Zobacz fotoreportaż i film z drona!

Na stadion, gdzie na co dzień trenują grupy młodzieżowe żółto-biało-niebieskich przybyły dzisiaj całe rodziny. Imprezę rozpoczął ks Paweł Guminiak. - Jest mi niezmiernie miło, że tak wiele osób zdecydowało się przyjść dzisiaj na nasz stadion. Jesteśmy największym klubem w mieście i staramy się go zmieniać, by była w nim coraz lepsza organizacja i większa stabilizacja. Dzisiaj Olimpijskie święto najmłodszych. Życzę, byście bawili się jak najlepiej- powiedział prezes z Agrykoli.
       Na dziecięcych twarzach pojawił się uśmiech, a to było w całym przedsięwzięciu najważniejsze. Młodzi adepci piłki nożnej pokonywali kolejne stacje, na których miały do wykonania różne zadania techniczne. Były dryblingi, uderzenia, żonglerka i gra na małej przestrzeni. Co ciekawe do rywalizacji przystępowały też dzieci, które po raz pierwszy pojawiły się na stadionie. - Udało mi się trafić w kółko, wygrałem bilet i teraz idę na dmuchany zamek – cieszył się mały Franek.

  Elbląg, Olimpijski Dzień Dziecka
(fot. MS)


       Dzieci bawiły się w najlepsze, a na głównym boisku trwał piłkarski turniej rodziców. Tam już było zdecydowanie bardziej poważnie. Odbyły się mecze grupowe, następnie półfinały i wielki finał imprezy w którym rodzice dzieci z rocznika 2006 pokonali 1:0 rodziców z rocznika 2005. Startujący w turnieju grali ambitnie i przyznać trzeba, że kilka meczów było na naprawdę wysokim poziomie. Po zakończeniu rozgrywek strudzeni sportowcy udali się na zasłużony posiłek.
       Miło było patrzeć na dzieci spędzające czas w sportowej, rodzinnej atmosferze. Jak w poprzednim roku impreza była przeprowadzona ze sporym rozmachem. Kolejny Olimpijski Dzień Dziecka już w przyszłym roku. 


      

       Patronem medialnym Olimpii Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
ko
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama