[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Orientacja po Bażantarni

 
Elbląg, Orientacja po Bażantarni
fot. MOSiR

Zakończyła się VII runda X edycji Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Biegi zostały przeprowadzone w Parku Miejskim „Bażantarnia”. Przy pięknej słonecznej pogodzie w zawodach wzięło udział 34 zawodników, w tym 17 kobiet.

Każda kategoria wiekowa miała swoją trasę do pokonania i w zależności od wieku ilość punktów oraz długości tras były zróżnicowane od 1400 m do 5600 m. Start odbywał się co 2 minuty w danej kategorii wiekowej, a limit czasu wynosił 90 minut. Buro zawodów mieściło się w wiacie „Irenka” na polanie Parku Miejskiego „Bażantarnia”.
       Najliczniej obsadzoną kategorią wiekową był bieg mężczyzn 35+ na dystansie 5600m z 27 punktami kontrolnymi. Rywalizację na tym dystansie wygrał Piotr Światkowski przed Janem Rapińczukiem. Na trzecim miejscu uplasował się Roman Typański. Na tym samym dystansie w kategorii do 35 lat zwyciężył Łukasz Niedźwiedź przed Rafałem Olesińskim.
       Drugą najbardziej obsadzoną kategorią był bieg w kategorii kobiet 35+ na dystansie 4300 m z 20 punktami kontrolnymi, w którym zwyciężyła Sandra Szostek, drugie miejsce zajęła Olga Stolarska, a Sylwia Wróblewska była trzecia. W kategorii kobiet do 35 lat na tym samym dystansie pierwsze miejsce zajęła Natalia Dzika przed Magdaleną Ciarkowską.
       W kategorii rodzinnej na dystansie 1400 m z 8 punktami kontrolnymi zwyciężyła rodzina Borkowskich, drugie miejsce zajęła rodzina Orzechowskich, a trzecie miejsce zajęła rodzina Baduszków.
       W kategorii rodzinnej open na dystansie 0.8 km z 6 punktami kontrolnymi zwyciężyła rodzina Światkowskich przed rodziną Cierkowskich i rodziną Makulec.
       W kategorii SP 2 dziewcząt na dystansie 3300 m z 13 punktami kontrolnymi zwyciężyła Gabriela Szczepanik, a drugie miejsce zajęła Aleksandra Strzelecka. Na pozostałych dystansach zwycięzcami byli: Kategoria SP 2 chłopcy 3300 m – Piotr Banach, kategorii SP 1 chłopców Kamil Różalski, w kategorii SP 1 dziewcząt 1400m – Zuzanna Orzechowska.
       Za zajęcie pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy otrzymali karnety ufundowane przez elbląską restaurację. Spośród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe ufundowane przez Krzysztofa i Joannę Banach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
       Organizatorzy dziękują Malwinie Bzdręga z Zarządu Zieleni Miejskiej za przygotowanie ogniska dla wszystkich uczestników biegów i udostępnienie wiaty „Irenka”. Dziękujemy Monice i Romanowi Typańskim za przygotowanie gorących napojów – kawy i herbaty.
       Kolejna ósma runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację zostanie rozegrana 11 maja 2019 r. w parku Miejskim „Bażantarnia”. Biuro zawodów mieścić się będzie przy restauracji „Myśliwska”.
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama