UWAGA!

Orientuj się na starówce

 Elbląg, Orientuj się na starówce
fot. MOSiR

W najbliższą sobotę odbędzie się czwarta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem punktów kontrolnych będziemy szukali na terenie Starego Miasta. Start pierwszego biegu w nowym roku odbędzie się 8 stycznia o godz. 10 spod pomnika Piekarczyka. Czekamy na zgłoszenia.

Grand Prix Elbląga jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Podczas każdego biegu organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Zbliżamy się półmetka sezonu obejmującego osiem edycji. Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego Grand Prix odbędzie się w czerwcu 2022 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga.

W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem. A zasady są bardzo proste, ponieważ celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych, tym razem w przestrzeni Starego Miasta, punktów kontrolnych. Biegacze mają do pomocy szczegółową mapę.

Aby wziąć udział w zawodach należy wysłać maila na adres: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub zgłosić się telefonicznie: 662 290 857. Kategorie szkolne - w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię zawodnika (zawodników przy zgłoszeniu zbiorowym), nazwę szkoły, do której uczęszcza i kategorię. Kategoria kobiet, mężczyzn i open - tylko imię i nazwisko. Kategoria rodzinna - imiona i nazwiska opiekunów i dzieci. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Na zawody można się zapisać (wyjątkowo) również 15 minut przed startem imprezy.

Regulamin i terminy biegów dostępne na stronie MOSiR. Udział w biegach jest bezpłatny.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Na zdjeciu to chyba jedyne miejsce, gdzie jest zieleń na Starówce i komu zawdzięczmy tę Betonową Pustynię ?
  • Znowu "impreza"za moje pieniądze dla nielicznych. Od ponad 30 lat nie mam chodnika, lamp i w ogóle asfaltowej ulicy przy moim domu. Płacę normalne/złodziejskie podatki!
  • Tak na marginesie warto by autor zapoznał się z artykułem przed publikacją. Nie ma czegoś takiego jak "Klub 16.Pułku Wsparcia Dowodzenia"jest Klub Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód (w skrócie Klub PWD), nie ma on nic szesnastego.
  • Nie dla nie licznych tylko dla wszystkich, jeśli wolisz siedzieć przed telewizorem, to twój problem.
Reklama