UWAGA!

Orły na medal

Ścigali się z najlepszymi w Polsce, osiągając przy tym znakomite wyniki. Udowodnili, że Elbląg nadal jest kolebką łyżwiarstwa szybkiego. Zawodnicy Orła w obecnym sezonie spisują się naprawdę rewelacyjnie. Nasza drużyna zdobyła m.in. złoty medal mistrzostw Polski seniorów.

Choć sezon jeszcze nie dobiegł końca, to w praktyce łyżwiarze szybcy mają już za sobą najważniejsze krajowe imprezy. Czas na podsumowanie jeszcze przyjdzie, jednak już teraz można powiedzieć, że był to bardzo dobry sezon w wykonaniu naszych zawodników.
       Sukcesy elbląskich łyżwiarzy są o tyle bardziej cenne, że zawodnicy tak naprawdę w Elblągu nie mają warunków do treningów. Toru łyżwiarskiego jak nie było, tak nie ma, więc nasza ekipa zimą zmuszona jest do wiecznych wędrówek po Polsce.
       Adrian Wielgat, Sebastian Kłosiński i Michał Domański udowodnili po raz kolejny, że mają ogromny talent. Ci dwaj ostatni zawodowo poradzili sobie z przejściem z krótkiego na długi tor. Najbliższe sezony poświęcą na przygotowania do igrzysk olimpijskich, które w 2018 odbędą się w Korei. Miejmy nadzieję, że doczekamy się kolejnych olimpijczyków, a być może nawet medalistów.
      
       Więcej w materiale filmowym Telewizji Elbląskiej, który prezentujemy obok. 
      
      
Telewizja Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Na piłkarzy jest 300 tyś i jak było dziadostwo tak jest. .. .. na łyżwiarzy 300 tyś jak by dali to Bródka i Szymański mogli by naszym elbląskim zawodnikom buty z podziwu wiązać !!!!! Ale po co, lepiej tych od kopania szmacianych piłek finansować - dramat !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  0
  lol432(2015-01-30)
 • Gratulacje Panowie!!! Oby tak dalej. Może dzięki Wam władze Elbląga otworzą oczy i zmodernizują obiekt na Agrykola oraz przygotują lodowisko do całorocznej obsługi łyżwiarzy. Może do władz dotrze, że sezon trwa cały rok a nie tylko w zimie. A jest w naszym mieście sporo zawodników w różnych klubach, mających perspektywy na zostanie MISTRZEM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  Miłośnikłyżwiarstwa(2015-01-30)
 • Kto za wybudowanie toru do jazdy szybkiej na lodzie kciuk w górę!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  0
  Kto za?? (2015-01-30)
 • Budujcie tor łyżwiarski w Elblągu!!!!!
 • Popieram. .. .piłka nożna najsłabsza dyscyplina sportowa Polski z największym budżetem. .. co w efekcie procentuje tylko wyżelowanymi nieudacznikami. .. każdy inny sportowiec dowolnej dyscypliny bije ich na pysk osiągnięciami i pomimo zdobycia worka medali pieniędzy jak nie było tak nie ma. .. ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  ministersportu(2015-01-31)
 • A o Marcinie Bachanku to już zapomnieli. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Fanłyżwiarstwa(2015-02-03)
Reklama