UWAGA!

Otwarcie Toru Kalbar już w piątek!

 Elbląg, Otwarcie Toru Kalbar już w piątek!
fot. MOSiR

Od kilku dni na Torze Kalbar trwają przygotowania do sezonu zimowego. Tafla lodu jest już gotowa, zatem możemy zaczynać. W piątek, 10 grudnia o godz. 18.30, ruszy kolejny sezon ślizgawek na Kalbarze przy ul. Agrykola.

W okresie zimowym Tor Kalbar zmienia swoją specyfikę i staje się największym otwartym lodowiskiem w mieście. Jest to bezpieczna przestrzeń dla każdego fana łyżew. Dzieci mogą bowiem skorzystać z zewnętrznego, wolniejszego toru, na którym obowiązywać będzie spokojna jazda, idealna do nauki tej dyscypliny. Ci, którzy są bardziej doświadczeni i szybciej jeżdżą na łyżwach, pojadą na torze wewnętrznym.

 

Inauguracja zimowych atrakcji odbędzie się w piątek (10 grudnia) o godz. 18.30 przy klimatycznej muzyce i oświetleniu. Podczas zabawy usłyszymy największe współczesne hity, przygotowane przez DJ-a. Swobodną jazdę umilą także ciekawe konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto będzie wykazać się nie tylko umiejętnościami łyżwiarskimi, ale i bogatą wiedzą muzyczną.

 

Harmonogram wejść:

Poniedziałek – piątek: 18.30 – 20.00

Sobota: 12.00 – 13.30, 14.00 – 15.30, 16.30 – 18.00, 18.30 – 20.00

Niedziela: 10.00 – 11.30, 12.00 – 13.30, 14.00 – 15.30, 16.30 – 18.00, 18.30 – 20.00

 

Ceny biletów na tor wynoszą: bilet normalny - 9 zł, bilet ulgowy - 6 zł, oraz bilet grupowy - 5 zł (powyżej 15 osób). Oprócz biletów jednorazowych, można również zakupić karnety, umożliwiające dziesięć dowolnych wejść na ślizgawkę, w cenie 80 zł - karnet normalny i 50 zł - karnet ulgowy. Dla posiadaczy Elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety i karnety na lodowisko można kupić w niższych cenach: bilet normalny - 6 zł, bilet ulgowy - 4 zł, karnet normalny - 50 zł, karnet ulgowy - 30zł. Możliwe jest również wypożyczenie pingwinków w cenie 5 zł. Karnety zakupione na Krytym Lodowisku Helena mogą być wykorzystane również na Torze Kalbar i odwrotnie. Warto podkreślić, że na terenie obiektu dostępna jest wypożyczalnia łyżew w cenie 8 zł za parę.

 

Zasady bezpieczeństwa

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z Toru Kalbar i z pozostałych obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów oraz o stosowanie się do poleceń obsługi i komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama