UWAGA!

Otwarty brydżowy turniej par

 Elbląg, Otwarty brydżowy turniej par
Fot. Michał Skroboszewski (archiwum portEl)

W Elbląskiej Akademii Brydżowej odbył się kolejny turniej par pod nazwą "Elbląska Jesień 2021" z cyklu Grand Prix Elbląga. Impreza odbyła się w ciepłej atmosferze a uczestnicy turnieju mieli kolejną okazję do zademonstrowania skali swoich umiejętności.

Po zaciętej rywalizacji w trzech ostatnich rundach, na prowadzenie wyszedł elbląski duet Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik, który w pięknym stylu odniósł zwycięstwo z wynikiem 63,52%.

Dalsze miejsca na podium zajęli kolejno: Bogdan Jabłoński - Mariusz Sarnowski (Elbląg) z wynikiem 62,74 % i Bogusław Gierulski - Krzysztof Nagielski (Kwietniewo, gmina Dzierzgoń) otrzymując 62,24%.

W kategorii par mikstowych miejsca na podium zajęli: I. Regina Wołek - Andrzej Szyc (Elbląg), II. Iwona Śmilgin (Elbląg) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne), III. Renata Bida - Leonarda Danielewicz (Elbląg).

W zawodach uczestniczyło 24 zawodniczek i zawodników z Elbląga, powiatu Elbląskiego i regionu Warmii.

- Brydż to piękna forma relaksu oraz spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół, za co jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom zawodów – docenia Pani Leonarda Danielewicz.

Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza na kolejny otwarty, interregionalny turniej brydżowy pod nazwą „Brydżowe Andrzejki 2021”, który odbędzie się w poniedziałek (29 listopada), o godzinie 17:00 w pensjonacie "U AKTORÓW". Zapisy do godziny 16:45.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama