UWAGA!

Paralotnie na pikniku lotniczym

Elbląg, Paralotnie na pikniku lotniczym

Jest już chyba tradycją, że w okresie wakacji elbląskie lotnisko organizuje festyn lotniczy, przyciągając tłumy elblążan. Oczywiście i Elbląska Grupa Paralotniowa została zaproszona do udziału w festynie z okazji 51-lecia założenia Aeroklubu Elbląskiego. Zobacz fotoreportaż .

Wszyscy odwiedzający nasze stanowisko mogli podziwiać paralotnie, napędy paralotniowe, na których latamy, oraz niezbędny ekwipunek każdego pilota. Odpowiadaliśmy na wszystkie pytania, na te bardzo proste, jak również na te bardzo szczegółowe, wręcz specjalistyczne. Celem naszym było pokazanie, czym jest paralotniarstwo jako fantastyczna forma spędzania wolnego czasu.
     Cały czas podkreślaliśmy, że jest teraz niepowtarzalna szansa zdobycia umiejętności latania na paralotni w naszym mieście. Już od trzech lat regularnie w Elblągu odbywają się kursy, na których zdobywamy wiedzę, jak lata się na paralotni. Przypomnijmy, ze jeszcze kilka lat temu, jeśli ktoś zamarzył nauczyć się latania na paralotni, musiał szukać ośrodków szkoleniowych w górach lub za granicą. Obecnie jest to możliwe w Elblągu na naszym lotnisku, z czego my, jako elblążanie, jesteśmy bardzo dumni.
     Wielu z odwiedzających nasze stanowisko miało niepowtarzalną szansę nauki podstaw pilotażu paralotni, jak również założenia na plecy napędu paralotniowego, odpalenia go i poczucia tej niesamowitej siły, jaką on daje. Nawet reporter elbląskiej telewizji spróbował, jaką moc maja nasze napędy.
     Cieszymy się , że odwiedziło nas tak wielu sympatyków lotnictwa, w tym paralotniarstwa. Jesteśmy przekonani, że tego typu festyny wpiszą się na stałe w kalendarz imprez w Elblągu.
     Podsumowując, dziękujemy wszystkim za odwiedzenie festynu na naszym elbląskim lotnisku, w tym naszego stanowiska, jak również zapraszamy na kurs paralotniowy, który rozpocznie się 21 lipca na lotnisku Aeroklubu Elbląskiego. Bliższe informacje znajdziecie na naszej stronie www.paralotnie24.pl.
Tomasz Hillar - Elbląska Grupa Paralotniowa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wszystko pięknie, ładnie tylko po co na lotnisku były konie ??? To miała byc atrakcja dla dzieci, fajna przejażdżka konna, tylko że konie były płoszone przez spadających z nieba spadochroniarzy. Jedno dziecko nawet spadło z konia, całe szczęście że nic się nie stało.
Reklama