UWAGA!

Pięć medali elbląskich atletów (podnoszenie ciężarów)

Srokowo gościło najlepszych atletów z Warmii i Mazur na Indywidualnych Mistrzostwach Okręgu do lat 17 w siedmiu kategoriach wagowych. Z pięciorga startujących zawodników elbląskiego UKS Rol-Car wszyscy zdobyli medale.

Mistrzostwo okręgu i złote medale zdobyli: debiutant w kat. 69 kg Przemysław Wiśniewski, podnosząc w dwuboju 110 kg; w kat. 94 kg Michał Meyer, podnosząc w dwuboju 251 kg, a przy okazji ustanawiając pięć rekordów okręgu juniorów, jeden w rwaniu i po dwa w podrzucie i w dwuboju; Michał Belczyński w kat. powyżej 94 kg wynikiem 165 kg.
     Srebrne medale i tytuły wicemistrzowskie zdobyli: w kat. 56 kg debiutant Tomasz Rogoża, podnosząc w dwuboju 102 kg i Adrian Bronhard w kat. 62 kg, który w dwuboju podniósł 145 kg, poprawiając dotychczasowe rekordy życiowe.
     - To był bardzo udany start młodych zawodników z Elbląga - stwierdził Aleksander Ogrodnik, wiceprezes okręgu ds. sędziowskich. - Ciężka praca na treningach w hali Atleticonu jest okazją na rozładowanie młodzieńczej energii, a co istotne, przynosi konkretne sportowe efekty.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • kiedys MRKS Elblag mial 200 zawodników , I liga, II liga , medale - junniorzy , medale - młodzicy i parunastu w kadrze Polski , złote czsy , teraz to jest namiastka , ale cóż takie czasy. Pan panie Ogrodnik jesteś pan wieczny , ale ciężary elbląskie nie .....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sztangista(2006-12-19)
 • chłopaki wymiatacie oby tak dalej tomus ty tam przypakuj bardziej bo cos cienko szacunek dla ziomali czakiego i tomka rogozy pozdro trzymcie sie ziomki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WAWRZYK(2006-12-22)
Reklama