UWAGA!

Pierwsze mistrzostwa dziecięcej formacji tanecznej „Jantar”

Niedziela, 17 listopada – tego dnia elbląski „Jantar” wystartuje po raz pierwszy na Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych. Nasi młodzi tancerze staną przed szansą na pierwszy w życiu sukces, występując jako zespół.

Dziecięca formacja taneczna „Jantar” powstała niedawno, bo w czerwcu 2019 roku. Wszystkie pary należące do formacji to zawodnicy Elbląskiego Klubu Tanecznego „Jantar". Tancerze mają od 10 do 12 lat, a niektórzy z nich taniec sportowy trenują już nawet 6 lat, a ponadto zdążyli już odnieść pierwsze indywidualne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. W odróżnieniu od tańczącej przed laty elbląskiej formacji „Lotos-Jantar”, dziecięca formacja „Jantar” tańczy w stylu latynoamerykańskim.
       - Jesteśmy świeżo upieczonym zespołem, przez co nie mamy jeszcze na koncie występów drużynowych – mówi Mateusz Czyżyk, trener dziecięcej formacji „Jantar”. – Do tej pory skupialiśmy się głównie na tańcu indywidualnym par. Jednak już w najbliższą niedzielę staniemy przed szansą, żeby to zmienić. Bierzemy udział w Mistrzostwach Polski Formacji, które odbędą się w Skierniewicach. Jesteśmy dobrze przygotowani, pełni optymizmu. Kibicujcie nam! zachęca trener.

CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama