UWAGA!

Pierwszy turniej na 102 (brydż sportowy)

Elbląg, Pierwszy turniej na 102 (brydż sportowy)
(fot. Paweł Serocki)

X Mityng Brydża Sportowego „Żuławski” im. arcymistrza międzynarodowego Mirosława Wołka zainaugurował Turniej Par na Impy (cavendish) o puchar posła Witolda Gintowt-Dziewałtowskiego. Do rywalizacji o to trofeum przystąpiły 102 pary.

Turniej rozegrano w salach bankietowych przy Bulwarze Zygmunta Augusta. Po podliczeniu wyników trzech sesji okazało się, że główne trofeum wywalczyła para z okręgu mazowieckiego - Jarosław Figlus i Tomasz Pilch, gromadząc 214 PDF. Drugą lokatę zajął duet Krzysztof Kotorowicz - Jakub Kotorowicz z dorobkiem 209 PDF, a na trzecim uplasowała się para z Wielkopolski - Rafał Gardzielewski i Stanisław Zakrzewski (205 PDF). W turnieju rywalizowała znana aktorka Renata Dancewicz. Grając w parze z Tomaszem Winciorkiem zajęła 74 miejsce.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szanowny Panie Andrzeju. Chciałbym się odnieść do Pańskiego artykułu, a tak naprawdę to podać prawdziwe wyniki turnieju. To co Pan podał w swoim artykule to były wyniki po trzech sesjach. Turniej kończył się po 5 sesjach, a cały turniej wygrała para Michał Nowosadzki i Piotr Wiankowski; drugie miejsce zajęła para Rafał Jagniewski i Michał Kwiecień, trzecie miesjce Krzysztof i Jakub Kotorowicz, zaś pani Renata Dancewicz ze swoim partnerem zajęła dopiero 82 miejsce. Więcej informacji można zobaczyć na stronie www.pzbs.pl , a dla zainteresowanych możliwość obejrzenia większej ilości zdjęć z tej imprezy, m.in. pani Renaty Dancewicz na stronie www.wawro.com.pl . Serdecznie pozdrawiam
 • Szanowny ww- Ty podałeś wyniki dzisiejszego turnieju, a autor artykułu wyniki turnieju wczorajszego, który z dzisiejszym nic wspólnego nie miał.
 • -panowie -jak piszemy to podajemy prawde a nie piszemy bajek.
 • A kiedy to było? Data imprezy podstawa!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawski(2007-02-25)
 • Pierwszy turniej rozegrano w piatek - 23 lutego. Rozpoczął sie o godz. 18 i ta informacje dotyczy tego turnieju.Czekam na wyniki sobotniego turnieju, najważniejszego w tym jubileuszowym mityngu Żuławskim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zorientowany(2007-02-25)
 • WW ma rację. To nie są wyniki turnieju piątkowego, tylko po 3 sesjach GPP. X Mitynig Żuławski to duża, doskonale zorganizowana impreza brydżowa. W Elblągu mieszka czołowy brydżysta świata, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy, w tym roku będzie reprezentował ten kraj na Mistrzostach Świata. Brydź jest dyscypliną sportową i najbardziej masową. Szkoda,że na tym portalu podano błędne wyniki. Polscy brydżyści są światową potęgą. W Elblągu grala mistrzyni świata oraz mistrzowie olimpijscy i świata. Szkoda, że elbląscy dziennikarze nie potrafili rozpropagować imprezy, a jeszce podali błędne wyniki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wojela(2007-02-25)
 • Należy dodać, że przeprowadzona była transmisja internetowa online na największym serwerze brydżowym świata Bridge Base. Elbląski turniej oglądało wielu kibiców i brydżystów z całego świata. Pozdrowiam i dziękuję Pani Elu ( Wojela )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Socjaldemokrata(2007-02-26)
Reklama