UWAGA!

Piłkarskie ferie zimowe w Centrum Sportu i Biznesu

Elbląg, Mali chłopcy traktują grę w piłkę nożną jako świetną zabawę
Mali chłopcy traktują grę w piłkę nożną jako świetną zabawę (fot. arch. PS)

W poniedziałek, 25 stycznia, rozpoczynają się ferie zimowe. Elbląska młodzież i dzieci przebywająca w tym czasie w Elblągu, będzie miała do wyboru wiele różnorodnych atrakcji. Centrum Sportu i Biznesu wspólnie z klubem sportowym Olimpia 2004 i Parafialnym Klubem Sportowym Rafael proponuje uczestnictwo w piłkarskich feriach.

Aktualnie w elbląskich szkołach prowadzony jest nabór uczestników do tej bezpłatnej akcji, do której zapraszane są dzieci nie wyjeżdżające w czasie ferii z Elbląga i nie zrzeszone w klubach piłkarskich. Organizatorzy piłkarskich ferii zakładają utworzenie 30 osobowych grup wiekowych z roczników 1993/94, 1995/96, 1997/2000. Szacuje się, że w piłkarskich zajęciach będzie uczestniczyło 150 osób. Poprowadzą je trenerzy Stanisław Fijarczyk, Adam Albertowicz, Mateusz Mianowski, Bogdan Konarzewski, Marcin Bartnicki i ksiądz Paweł Guminiak, koordynujący akcję. Zapisy chętnych prowadzone są do 24 stycznia, informacje szczegółowe pod nr tel. 500018625. Każdy uczestnik zajęć jest zobowiązany do wypełnienia karty zgłoszeniowej ze zgodą rodziców.
       W ramach akcji, wg szczegółowego harmonogramu, prowadzone będą zajęcia z piłki nożnej, rozegrane zostaną turnieje piłkarskie, a ponadto przewidziano wycieczki uczestników do Malborka i na elbląską krytą pływalnię.
       Dodajmy, że z hali sportowej CSiB w dniach 27 i 28 stycznia oraz 3 i 5 lutego korzystać będą uczniowie Gimnazjum nr 7.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama