UWAGA!

Po raz drugi sportowo na kąpielisku (plażowa piłka siatkowa)

Elbląg, Po raz drugi sportowo na kąpielisku (plażowa piłka siatkowa)
(fot. MOSiR)

Zmienna ostatnio aura nie przestraszyła w sobotę drużyn, które wystartowały w drugim turnieju plażowej siatkówki na kąpielisku MOSiR-u przy ul. Spacerowej. W XV Otwartych Mistrzostwach Elbląga uczestniczyło tym razem mniej, bo 11 zespołów.

Przypominamy, że spotkania zaliczane do Otwartych Mistrzostw Elbląga rozgrywano w systemie brazylijskim, do dwóch przegranych meczów po jednym secie do 21 punktów, a w finale do dwóch wygranych setów.
       Po serii spotkań eliminacyjnych w pierwszym półfinale zespół „Nauka Jazdy Adam” (Wojciech Samulewski i Bartek Michalski) uległ 12:21 drużynie „Patologia” (Mateusz Zięba i Tomasz Niemiec), natomiast w drugim „Pietruchy” (Piotr Jaszkiewicz i Łukasz Pietrulewicz) przegrał 16:21 z zespołem „Guzowski-Malinowski” (Piotr Malinowski i Rafał Guzowski).
       W pojedynku o trzecie miejsce „Pietruchy” pokonały 21:17 „Naukę Jazdy Adam”. W finale turnieju drużyna „Guzowski-Malinowski” pokonała 2:1 (16:21, 21:19, 15:12) zespół „Patologia” i utrzymała prowadzenie w klasyfikacji generalnej mistrzostw, mając w dorobku już 20 punktów. Na drugim miejscu w generalnej „Pietruchy” - 15 pkt., a trzecie zajmuje „Patologia” - 13 pkt.
       Kolejny turniej, którego głównym organizatorem jest Ognisko TKKF „Witoszewo”, rozegrane zostaną w sobotę 18 lipca na boiskach Kąpieliska MOSiR-u przy ul. Spacerowej. Zapisy przyjmowane będą od godz. 9.30, start zawodów o godz. 10.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Drogi Portelu! Bardzo bym prosił abyście informacje, które zamieszczacie w swoim serwisie, dodawali informacje bardziej szczegółowe. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o zdjęcia z turniejów siatkówki plażowej, które odbywają się co sobotę na basenie odkrytym. Nie chciałbym się czepiać, ale dodajecie zdjęcia z lat poprzednich, na których są zawodnicy, którzy w obecnym roku już nie grają! To ma być prawdziwe dziennikarstwo? Nie pomyśleliście, że czytelnicy mogą się czuć oszukiwani? Zachowujcie się poważnie, skoro uważacie się za poważny portal. Pozdrawiam, Marcin
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    biedron(2009-07-15)
Reklama