UWAGA!

Po świętach wybierz się na łyżwy i basen

 Elbląg, Po świętach wybierz się na łyżwy i basen
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym do dyspozycji mieszkańców Elbląga udostępnione zostaną obiekty sportowo-rekreacyjne. W tym czasie z oferty MOSiR-u będzie można skorzystać zarówno na torze łyżwiarskim, jak i lodowisku Helena, a także krytej pływalni i CRW Dolinka.

Okres świąteczny to tradycyjnie czas spotkań w gronie rodzinnym, wspólnych zabaw, ale także moment, kiedy na chwilę zapominamy o kaloriach i zdrowym trybie życia. To okres, kiedy w kwestii żywieniowej pozwalamy sobie na dużo więcej niż zazwyczaj. Ale jak się okazuje może być także doskonałą okazją, by choć przez chwilę pomyśleć o sobie i swojej kondycji fizycznej. Nadmiar kalorii, jaki zafundowaliśmy sobie w czasie świąt, można w łatwy i przyjemny sposób spalić korzystając z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
      
       CRW Dolinka
       Obiekt przy ul. Moniuszki zamknięty będzie zarówno w Wigilię (24 grudnia) jak i pierwszy dzień świąt (25 grudnia). Natomiast z basenów, jacuzzi, zjeżdżalni, saun czy innych atrakcji mieszkańcy Elbląga będą mogli skorzystać drugiego dnia świąt (26 grudnia), w godz. od 12:00 do 20:00. W okresie między świętami a Nowym Rokiem (27-30 grudnia) Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka funkcjonowało będzie jak w dni powszednie w godz. 6:00-22:00. Natomiast w Sylwestra (31 grudnia) z uciech wodnych mieszkańcy będą mogli korzystać od 6:00 do 13:00. Dzień później, czyli w Nowy Rok (1 stycznia), obiekt będzie zamknięty. Wszyscy chętni ponownie skorzystają z CRW Dolinka od wtorku, 2 stycznia.
      
       Kryta Pływalnia
       Ciekawą promocję na okres świąteczno-noworoczny MOSiR przygotował dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Wprawdzie, w czasie świąt (24-26 grudnia) pływalnia będzie zamknięta, ale za to od 27 do 29 grudnia na miłośników uciech wodnych czeka oferta świąteczna. Otóż w tym czasie, w godz. 8:00-13:00 obowiązywały będą bilety ulgowe dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z obiektu MOSiR-u. Natomiast w Sylwestra i Nowy Rok (31 grudnia - 1 stycznia), kryta pływalnia będzie zamknięta, a swoje drzwi dla klientów ponownie otworzy od wtorku, 2 stycznia.
      
       Lodowisko Helena
       W okresie świątecznym z aktywnego wypoczynku będą mogli także skorzystać miłośnicy łyżew. I choć kryte lodowisko Helena nieczynne będzie przez całe święta (24-26 grudnia), to w kolejnych dniach otworzy swoje drzwi na miłośników białych szaleństw. W dniach 27-29 grudnia lodowisko czynne będzie w godz. 8:00-22:00. W tych dniach MOSiR przygotował dla wszystkich milusińskich świąteczny prezent. Wejście na ślizgawki o godz. 11:00 i 12:00 jest bezpłatne dla wszystkich dzieci. Nieco krócej kryte lodowisko czynne będzie w sobotę 30 grudnia (godz. 9:00-19:15), natomiast w Sylwestra (31 grudnia) z jazdy na łyżwach będzie można korzystać do godz. 13:00. Na ten dzień zaplanowano trzy ogólnodostępne ślizgawki o godzinach: 10:00, 11:00 i 12:00. Natomiast w Nowy Rok (1 stycznia) obiekt będzie nieczynny. Ponownie na lód wrócimy we wtorek, 2 stycznia.
      
       Tor łyżwiarski

       W okresie świątecznym mieszkańcy będą mogli skorzystać także z niedawno otwartego toru łyżwiarskiego przy ul. Agrykola. Po przerwie, która nastąpi w dniach 24-25 grudnia, na łyżwach będzie można jeździć już w drugi dzień świąt (26 grudnia). Tego dnia na torze zaplanowano trzy półtoragodzinne bezpłatne sesje o godz. 11:00, 17:00 i 18:30. Tuż po świętach tor łyżwiarski funkcjonował będzie zgodnie z harmonogramem w godz. od 9:00 do 20:00. Natomiast w Sylwestra i Nowy Rok tor będzie nieczynny. Na obiekt wrócimy 2 stycznia.
       Więcej informacji o funkcjonowaniu obiektów oraz szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama