UWAGA!

Po turnieju klasyfikacyjnym (tenis stołowy)

Gospodarzem III Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego był elbląski klub Mlexer. W hali przy ul. Kościuszki we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 111 zawodniczek i zawodników z klubów Warmii i Mazur.

Był to ostatni z serii turniejów, w którym o prymat rywalizowali tenisiści stołowi w kategoriach kadetek, kadetów, juniorek i juniorów. Dominowało zaplecze reprezentacji klubów uczestniczących w rozgrywkach ligowych.
     W kategorii juniorów walczyło 44 zawodników. Najlepsze wyniki zanotowali Jacek Karcz i Damian Wojdyła z klubu Morliny Ostróda. Elblążanin Michał Link uplasował się na miejscach 7-8. W kategorii juniorek najlepszą formę z 18. rywalek zademonstrowała Anna Zielińska (Luks Orneta). Wyprzedziła ona Karolinę Gołąbiewską (Wel Lidzbark Welski) i Monikę Żbikowską (Mrągovia Mrągowo).
     Żbikowska rywalizowała także z 18. kadetkami i w tej kategorii wiekowej wygrała klasyfikację. Druga była Małgorzata Straniowska (Czarni Olecko), a trzecia Agata Dziwosz (Mlexer Elbląg). W kategorii kadetów wystartowało 31 zawodników. Zwyciężył Piotr Garbino (ITR Iława) przed Mariuszem Jurczykiem (Mrągovia Mrągowo) i Wojciechem Krzyżewskim (Moto Klub Reszel).
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama