UWAGA!

Pobiegnij na orientację w parku Kajki

 Elbląg, Pobiegnij na orientację w parku Kajki
Fot. MOSiR

MOSiR zaprasza na trzecią edycję Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, która odbędzie się w sobotę, 11 grudnia o 10, w parku Kajki. Na biegi zapisać się można drogą mailową, telefoniczną lub wyjątkowo na miejscu w biurze zawodów.

Grand Prix Elbląga jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Podczas każdego biegu organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Przez cały sezon rozegranych zostanie 8 biegów eliminacyjnych, w których uczestnicy będą zdobywać punkty. Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego Grand Prix odbędzie się w czerwcu 2022 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga.

W zawodach może wziąć udział każdy. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem. A zasady są bardzo proste, ponieważ celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w parku punktów kontrolnych. Biegacze mają do pomocy szczegółową mapę.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać na niżej podany adres email: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub telefonicznie: 662 290 857. Kategorie szkolne - w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię zawodnika (zawodników przy zgłoszeniu zbiorowym), nazwę szkoły, do której uczęszcza i kategorię. Kategoria kobiet, mężczyzn oraz open - tylko imię i nazwisko. Kategoria rodzinna - imiona i nazwiska opiekunów oraz dzieci. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Na zawody będzie można zapisać się (w wyjątkowej sytuacji) również 15 minut przed startem imprezy.

Biegi na Orientację rozpoczną się w sobotę (11 grudnia) o godz. 10 w parku Kajki (wjazd od ulicy Piłsudskiego w ulicę Kajki). Regulamin i terminy biegów dostępne na stronie mosir.elblag.eu. Udział w biegach jest bezpłatny.

MOSiR

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama