UWAGA!

Pobiegnij w Bażantarni

 Elbląg, Pobiegnij w Bażantarni
fot. arch. UM w Elblągu

Spędź niedzielę aktywnie. Już 4 lipca zapraszamy do Bażantarni, gdzie odbędą się Biegi Przełajowe – Lato 2021. Początek zawodów o godz. 10.00. Na najmłodszych uczestników na mecie będą czekał pamiątkowy medal. Udział w zawodach jest bezpłatny.

 

500, 2000 i 5000 metrów – to dystanse, na których będzie można wystartować w Biegach Przełajowych – Lato 2021, które odbędą się w najbliższą niedzielę w elbląskiej Bażantarni. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku!

Start i meta będą znajdowały się na polanie z dwoma wiatami. Jako pierwsi wystartują najmłodsi, którzy będą mieli do przebiegnięcia 500 metrów. Na każdego kto ukończy ten dystans, na mecie będzie czekał medal i nie tylko!

Młodzież i osoby dorosłe będą miały do wyboru jeden z dwóch dystansów: 2000 lub 5000 metrów. Także w przypadku tych biegów start i meta będą się znajdowały na polanie z dwoma wiatami. Prosto z polany uczestnicy rywalizacji pobiegną czerwonym szlakiem – jednym z ulubionych miejsc spacerowych elblążan, również świetnie nadającym się do biegania. Przypomnijmy: trakt mocno ucierpiał w wyniku powodzi w 2017 r., jednak był sukcesywnie odbudowywany.

Biuro zawodów, start i meta będą się znajdowały na polanie z dwoma wiatami. Zapisy do zawodów prowadzone będą na miejscu – w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów na udział w zawodach. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9.00. Start do pierwszego biegu o godz. 10.00. Udział w zawodach jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń.

Łukasz Mierzejewski, Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama