UWAGA!

Pobiegnij wokół pasłęckich murów

 Elbląg, (fot, MOSiR Pasłęk)
(fot, MOSiR Pasłęk)

Już po raz 11. odbędzie się Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych, trwają zapisy na zawody. Na uczestników będzie czekał dystans 10 060 metrów.

Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych odbędzie się 15 sierpnia. Ze względu na obostrzenia epidemiczne organizatorzy przewidzieli limit uczestników – 150 miejsc. Zapisy trwają na stronie internetowej.

Organizatorzy, którymi są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Urząd Miejski w Pasłęku i The North Event – przewidzieli finansowe nagrody dla najlepszych kobiet i mężczyzn od 100 (za 6. miejsce) do 1000 złotych (za 1. miejsce), nagrodzeni zostaną także czołowi biegacze w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Wpisowe – 30 zł. Biegowi głównemu (na dystansie 10 060 m) będzie towarzyszył bieg rodzinny na dystansie 200 m.

Początek imprezy 15 sierpnia o godz. 16.30, start i meta biegu głównego będą znajdować się na pl. Świętego Wojciecha.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • nowe stare mury
  • Współczuję im wysiłku i zazdroszczę motywacji. Ostatnio odwiedził mnie kolega i mówi - idziemy się przejść, pogadać. Poszliśmy do bażantarni w polowie drogi cos go złapało na żołądek. Mówi -wracamy, bo muszę na 2kę, Za chwile -chodź pobiegniemy kawałek, bo nie zdążę, po 500 metrach biegu wysiadłem, dałem mu klucze i już dalej sam biegł. Grunt to dobra motywacja a kondycja to przyjdzie z czasem :D
Reklama