UWAGA!

Pogrodzie i Zwierzno najlepsze w powiecie w tenisie stołowym

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Elblągu po raz kolejny Elbląski Szkolny Związek Sportowy organizuje Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których uczestniczy 25 szkół podstawowych. W Szkole Podstawowej w Gronowie Górnym rozegrano turniej drużyn dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym.

W turnieju dziewcząt uczestniczyło siedem szkolnych reprezentacji. Największe umiejętności wykazał zespół SP z Pogrodzia grający w składzie Justyna Nazarewicz i Joanna Wojtas. Drużyna prowadzona przez Remigiusza Grabowskiego pokonała po 3:0 SP z Żurawca i SP z Węziny oraz po zaciętych pojedynkach 3:2 drużynę SP ze Zwierzna. Dziewczęta ze Zwierzna grając w składzie Klaudia Sadłowska i Joanna Marcula pod opieką Marioli Szaleckiej zajęły drugie miejsce w powiecie i wraz z drużyną z Pogrodzia awansowały do rozgrywek rejonowych.
       Awans do rozgrywek na szczeblu rejonu zdobyły drużyny tenisistów stołowych ze szkół ze Zwierzna (mistrz powiatu) i Węziny (wicemistrz powiatu). Najlepsza w powiecie drużyna prowadzona przez Mariolę Szalecką grała w składzie Oskar Gliwa i Bartłomiej Gierczyk. Barwy szkoły z Węziny pod opieką Remigiusza Grabowskiego reprezentowali Bartłomiej Gierczak i Marcin Pietrucha.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama