UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Pomosty” w sobotę

 
Elbląg, „Pomosty” w sobotę
fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza wszystkich miłośników tańca na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty”, który odbędzie się w sobotę, 23 czerwca.

Ogólnopolski Turniej Tańca „Pomosty” to ostatni turniej w bieżącym sezonie. Jest to impreza adresowana do młodych ludzi, którzy z pasją, chęcią i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne. Co roku na turniej przyjeżdżają tancerze z całej Polski i z zagranicy. Podczas zawodów na parkiecie goszczą zawodnicy, będący na różnym poziomie technicznym i w różnych kategoriach wiekowych. Tańczyć będą najmłodsi uczestnicy w wieku 8-9 lat, młodzież i dodatkowo również seniorzy. Wszyscy będą walczyli o puchary, medale, nagrody i punkty kwalifikacji sportowej.
       - Turniej ma nie tylko wyłonić najlepsze pary w sportowym tańcu towarzyskim, ale też integrować dzieci i młodzież, których łączy wspólna pasja. Udział w zawodach to dla każdego tancerza możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, ale także radość, jaką czerpie z występów przed publicznością – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Poza tym organizacja turniejów jest sposobem na popularyzowanie tańca towarzyskiego jako ciekawej formy wychowania i aktywności.
      
       Miejsce: sala widowiskowo - sportowa CSE Światowid.
      
       Program Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Pomosty”:
       blok I – Tancerze z klasą taneczną E
       godz. 11 – 13:30 - eliminacje i finały
      
       blok II - Tancerze z klasą taneczną D
       godz. 14 – 16:30 - eliminacje i finały
      
       blok III - Tancerze z klasą taneczną C, B, Senior Hobby Plus Open
       godz. 17 – 19:30 - eliminacje i finały
      
       Ogólnopolski Turniej Tańca „Pomosty” został dofinansowany ze środków Urzędu Miasta w Elblągu.
      
Zyta Wrzos, Centrum Tańca „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama