UWAGA!

portEl.pl nadal będzie wspierał Start

 Elbląg, portEl.pl nadal będzie wspierał Start
fot. Anna Dembińska

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl w dalszym ciągu będzie promować szczypiornistki Startu. Będzie to już kolejny sezon, w którym na łamach naszej gazety znajdziecie aktualne informacje o elbląskim zespole.

Zarząd EKS Start Elbląg, podobnie jak w poprzednim sezonie, zdecydował się na powierzenie miana patrona medialnego Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl. Umowa została podpisana wczoraj (28 sierpnia) przed prezesa klubu Stanisława Tomczyńskiego i wydawcę portEl.pl Włodzimierza Gęsickiego. Drużyna dowodzona przez Andrzeja Niewrzawę została mocno przebudowana, dlatego też postaramy się zachęcić jak najwięcej mieszkańców naszego miasta do wspierania jej w nadchodzącym sezonie.
       - Współpraca układa nam się bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy ją kontynuować - powiedział Stanisław Tomczyński. - Liczymy, że w dalszym ciągu będzie ona tak owocna. Będzie potrzebne duże wsparcie drużynie, która jest młoda i będzie walczyła o jak najwyższe cele. Na pewno dla tych młodych dziewcząt będzie to wielkie wyzwanie, a dzięki artykułom zachęca się kibiców do przychodzenia na mecze i dopingowania naszego zespołu - podsumował prezes EKS.
       Piłkarki przygotowują się już do meczu inaugurującego sezon 2018/2019, który odbędzie się 1 września w Piotrkowie Trybunalskim. Dzień wcześniej będzie można spotkać się z zawodniczkami podczas oficjalnej prezentacji zespołu, która będzie miała miejsce o godz. 18:30 na scenie ustawionej przy katedrze św. Mikołaja.
      
red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama