UWAGA!

Przed mistrzostwami świata do Lwowa (boks)

Trwają przygotowania bokserskiej reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Meksyku. Kolejnym etapem budowania formy kadrowiczów będzie zgrupowanie we Lwowie na Ukrainie. Weźmie w nim udział dwóch bokserów z Klubu Sportów Walki „Tygrys” z Elbląga.

Do Lwowa na zgrupowanie, które rozpocznie się 15 września, pojadą Adam Kośmider walczący w kategorii wagowej 69 kg i Maciej Piechota w wadze 57 kg. Dla elbląskich pięściarzy to duże wyróżnienie za dotychczasowe ich osiągnięcia na ringu. Na Ukrainie kadrowicze będą mieli zapewnione dobre warunki do treningów, a także możliwość rozgrywania walk kontrolnych z zagranicznymi rywalami.
     Polski Związek Bokserski podjął decyzję, że kierownikiem reprezentacji na mistrzostwach w Meksyku, które rozpoczynają się 22 października, będzie elblążanin Hieronim Kozakiewicz, wiceprezes PZB ds. sportowych.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A Pryczek nie jedzie?
  • Jeśli wybierają takich "znawców" boksu jak Pan Kozakiewicz na kierownika reprezentacji polskich bokserów do Meksyku to nie ma się co dziwić, że nasi pięściarze tak wypadli w Pekinie jak widzieliśmy, w tej sytuacji wybór jest bardzo trafny i oddaje poziom polskiego boksu, żenada!
Reklama