UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przed nami taneczny weekend

Elbląg, Przed nami taneczny weekend

W najbliższy weekend (25-26 maja) w Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Kościuszki odbędą się dwa duże turnieje taneczne – Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty oraz konkurs tańca nowoczesnego Konfrontacje Taneczne. Ponadto w piątek (24 maja), również w Hali MOS, najmłodsi tancerze będą prezentować swoje umiejętności podczas Pokazowego Turnieju Tańca Bażant.

Zwolennicy tańca nowoczesnego koniecznie powinni odznaczyć w kalendarzu datę 25 maja, bowiem w tym dniu w Hali MOS przy ul. Kościuszki odbędą się Konfrontacje Taneczne, czyli turniej tańca nowoczesnego.  Konfrontacje są imprezą,  która co roku wzbudza wiele emocji i ciągle cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i publiczności. Podczas Konfrontacji uczestnicy konkurować będą w kategoriach: hip-hop, disco dance/disco show, inne formy tańca oraz  stage dance, czyli: jazz dance, taniec nowoczesny/współczesny, dance show. Konfrontacje Taneczne rozpoczynają się w sobotę o godzinie 9:30.
       W niedzielę, 26 maja od godziny 10:30 można będzie podziwiać zmagania par tanecznych w tańcu towarzyskim podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego Pomosty. Są to zawody posiadające wieloletnią tradycję, a uczestnicy „Pomostów” to młodzi ludzie, którzy z ogromną pasją i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne. W trakcie zawodów konkurują pary dziecięce, młodzież oraz dorośli z całej Polski. Rywalizacja odbywa się od najniższej klasy tanecznej „H" do klasy tanecznej „B".
       Ponadto w piątek (24 maja), również w hali przy ul. Kościuszki, najmłodsi tancerze zaprezentują swoje umiejętności podczas Pokazowego Turnieju Tańca Bażant. Turniej ten organizowany jest, co roku od kilkunastu lat. Na turnieju rodzice i najbliżsi mogą zobaczyć efekty kilkumiesięcznej pracy swoich dzieci. Podczas zawodów zaprezentują się uczestnicy zajęć tanecznych realizowanych w Centrum Tańca „Promyk” oraz dzieci biorące udział w zajęciach  prowadzonych w elbląskich przedszkolach. Impreza podzielona będzie na dwie części - pierwszy blok rozpocznie się o godzinie 16:45, a drugi o 18:30.
       -Turnieje taneczne to sposób na integrowanie tancerzy oraz popularyzowanie tańca jako formy wychowania, rozrywki oraz rekreacji. Jednak przede wszystkim, celem zmagań tanecznych jest wyłonienie najlepszych uczestników - mówią organizatorzy.
       Na turnieje mogą przyjść nie tylko miłośnicy tańca oraz bliscy uczestników, ale również ci, którzy dopiero myślą o zapisaniu siebie lub swojego dziecka na zajęcia taneczne. Informacje odnośnie biletów można uzyskać w biurze Centrum Tańca Promyk.
       Szczegóły dostępne są na stronie
       Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
       tel. +48  55 611 01 30/40
       tel. kom. +48 609 977 220
       e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 
       facebook/CentrumTańcaPromyk
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama